Cumartesi, Aralık 10, 2022
spot_img

EN YENİ

Panasonic Life Solutions Türkiye’den Pandemi Döneminde İki Yeni Ürün

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye,pandemi döneminde iki yeni ürününü piyasaya sundu. Tüm yaşam alanlarında yüksek hijyen sağlayan KarreClean yüzeyi bakterilere karşı korurken, Touchless elektrik anahtarları ise ışıkların temassız bir şekilde açılıp kapanmasını sağlıyor.

Hijyenin öneminin arttığı pandemi döneminde Panasonic Life Solutions Türkiye, yeni ürünleri VİKO KarreClean serisini ve VİKO Touchlesselektrik anahtarlarını kullanıcılarıyla buluşturdu. Temassız teknolojisiyle öne çıkan Touchless ve yüzeyi bakteriye karşı koruyan KarreClean, daha sağlıklı bir yaşam için geliştirilen çözüm alternatifleri olarak dikkat çekiyor.

Tüketicinin ihtiyaçlarını her daim göz önünde bulundurarak yeni ürün geliştirmeye ve çözüm sunmaya odaklandıklarını vurgulayan Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Pandemisürecinde yaşadığımızalanları daha hijyenik hale getirmenin önem kazandığı gerçeğinden yola çıkarak, iki yeni çözümle kullanıcılarımızın karşısına çıktık.  Sektörümüzde bir yeniliğe imza attık ve yüzeyi bakteri, mantar gibi mikroorganizmalara karşı koruyan VİKO marka KarreClean serisini satışa sunduk. Bu ürünümüz sahip olduğu gümüş iyonlarıyla bakteri karşıtı olma özelliği taşıyor.” dedi.

Bir diğer ürünlerinin ise sevdikleri ve kendileri için hijyen hassasiyeti taşıyanlara yönelik olduğunu belirten Güngör, “VİKO Touchlesselektrik anahtarlarımızla da temassız teknoloji sunarak yaşam alanlarında alışkanlıkları değiştirmeyi hedefledik. VİKO Touchlesselektrik anahtarları hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra temassız teknolojisiyle üst düzeyde hijyen ortamı sunuyor, böylece kullanıcılarımız kendilerini daha güvende hissedebiliyorlar” dedi.

KarreClean yüzeyi bakterilere karşı koruyor

Farkında olmadan dokunulan yüzeylerdeki mikroorganizmalar sürekli olarak çoğalıyor ve sağlığı tehdit ediyor. VİKO marka antimikrobiyalKarreClean, gümüş (Ag+) iyonları ile bakterilere karşı koruma sağlıyor. Gümüş iyonları içeren çerçeve, düğme ve kapak kaplamasına sahip olan KarreClean modellerinde, dokunulan yüzeyde mikroorganizmaların çoğalması engelleniyor. Böylece hijyenik yüzeyler, ışığa ve sıcaklığa dayanıklılıkla ayrıca güvenli hale geliyor.

Touchless ile dokunmadan elektrikler açılsın, kapansın

Panasonic Life Solutions Türkiye, tüm yaşam alanlarında yüksek hijyen için elleri hiç temas ettirmeden ışıkları açıp kapatmayı sağlayan VİKO Touchless elektrik anahtarları sunuyor.  Karre, Meridian, Novella ve Trenda serileri özelinde üretilen elektrik anahtarları yeterli algılama mesafesinden elle komut verildiğinde temassız anahtar teknolojisi ile harekete geçiyor ve ışıklar kapalıysa açılıyor, açıksa kapanıyor. Ortak kullanılan alanlarda aydınlatmaları dokunmadan açıp kapatmayı sağlayan bu teknoloji, hijyen ve sağlık açısından büyük önem taşıyor.

 

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.