08 Haziran 23 Perşembe 22:13
Perşembe, Haziran 8, 2023
spot_img

EN YENİ

İstanbul Hırdavat Fuarı Hırdavat ve Nalburiye Sektörünün Dünyaya Açılan Tek Arenası

Tüm sanayii kollarının kilit bileşeni olan hırdavat ve nalburiye sektörünün artık geleneksel haline gelen 5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 27-30 Ekim 2021’de kapılarını açacak.

5. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 5 yıldır ülkemiz ve MENA coğrafyası için Nalburiye ve Hırdavat sektöründe büyük bir eksikliği ortadan kaldıran 5.Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 2021 açılışı için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Tüm sanayi kolları ile ortak bağı olan ve çarkın dönmesini sağlayan Hırdavat ve nalburiye sektörüne dair dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve daha da önemlisi ülkemizdeki ürün bazlı üretim ve teknolojilerin yurtdışına tanıtım ve pazarlamasının gerçekleştiği uluslararası tek platform olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı güçlü bir pazar imkanı oluşturuyor.

27-30 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan fuar;

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliğine sahip.

Avrasya’nın kalbindeki konumu ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri ile ticari bağlantılar için güçlü fırsatlar sunma iddiasını 4 yıldır sürdüren Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı; 2021 yılında sektör ve katılımcılar için maksimum verim sağlamak amacıyla hafta içi 2 gün olan fuar gününü 3 güne çıkartıyor.

2021 yılı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren İstanbul Hırdavat Fuarı’nda üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen kobiler ile sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek ürün ve hizmet konusunda bilgi sahibi olmak isteyen sektör paydaşlarımızla buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

Nehir ÇETİNER,

Kurumsal İletişim Müdürü

Direkt Tel: 0212 604 5103  Mobil: 0532 616 2628

Latest Posts

spot_img
spot_img
spot_img

KAÇIRMAYIN

HABERDAR OLUN

Nalbur sektöründen en son haberler e-postanıza gelsin.