koln

Zehnder Radyant Tavan Isıtma Ve Soğutma Sistemleri, Doğal Gaza Oranla Minimum %40 Enerji Tasarrufu Sağlıyor.

tavan

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi Zehnder’in radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri; fabrikalar, uçak hangarları, üretim ve depo alanları, spor salonları, fuarlar ve galeriler, ofisler, okullar, kapalı havuzlar, hastaneler ve cafeler’de enerji tasarrufu sağlayarak güvenle kullanılıyor.

 Sağlık, konfor ve enerji verimliliğini bir araya getirerek kendi hayat üçgenini oluşturan ve bunu her zaman misyon edinen Zehnder, minimum %40’a kadar enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcılarını ekonomik açıdan da rahatlatıyor.
İstenilen boylarda üretilebilmesi ile konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Geniş renk seçeneği ile de bulunduğu ortama en iyi şekilde uyum sağlayan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, her mekana ekonomik, şık ve güvenli bir sıcaklık getiriyor.
ısıtma
Ekonomik sıcaklık hayal değil!
 
20.000 m²’den çok daha küçük mekanlara kadar her kapalı ortamı güvenle ısıtan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemleri, doğal gaza oranla minimum %40 enerji tasarrufu sağlıyor ve sıcaklıkları 250 – 300 dereceye kadar çıkan, gazlı çalışan tavan radyatörlerinin aksine, maximum 120 dereceye kadar çıkıyor ve insanları bunaltmadan kaliteli sıcaklık sağlıyor.
Isı izolasyonu fabrikada monte edilen ve DIN 50017’ye göre korozyon koruması olan Zehnder radyant tavan ısıtma ve soğutma sistemlerinin bulunduğu ortamda gaz hattı bulunmadığından yangın riski de ortadan kalkmış olur ve güvenli sıcaklık her yeri sarıyor.
soğutma
#Zehnder #Radyant #TavanIsıtma #SoğutmaSistemleri #Isıtma #Tavan #DoğalGaz #EnerjiTasarrufu