koln

“Yaşadığımız Olumsuz Süreç Fuara Nitelikli Ziyaretçinin Gelmesini Sağladı”

Merhaba, İstanbul Hırdavat Fuarı’na hoş geldiniz. Eltos El Aletleri olarak biraz firmanızdan bahseder misiniz?

İsmim Yusuf Özcan, Eltos El Aletleri Yönetim Kurulu Başkanıyım. Biz İstanbul’da el aletleri konusunda üretim yapıyoruz. El aletleri, nalburiye, hırdavat sektörüne hizmet veriyoruz. El aletleri sektöründe ürettiğimiz ürünlerin yurt dışında ve yurt içinde satışını gerçekleştiriyoruz.

Son bir yıl içerisinde Hırdavat sektörünü değerlendirmenizi istersek neler söylemek istersiniz?

Son bir yıl içerisinde, geçen seneki fuardan bu yana biz faal bir şekilde çalışıyoruz. İhracat olarak da çok iyi konumdayız. Ürünlerimiz, yurt dışında çok tercih edilmekte ve satılmakta. Bize olan talep ve yoğunluk iyi, memnunuz.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nın bugün üçüncü günü nasıl değerlendiriyorsunuz? Nasıl geçti fuar?

Biz İstanbul Hırdavat Fuarı’na geçen yıl ve bu yıl olmak üzere ikinci defa katılıyoruz. Geçen yıldan memnunduk. Bu yıl da virüsten dolayı sıkıntı oldu ama aslında bu bize fayda sağladı. Çünkü gerçek anlamda nitelikli müşteriler geldi. Yurt içinden ve yurt dışından gerçek ticaretçiler ve esnaf olan şahıslar ve misafirlerimiz geldi. Biz bu süreçten memnunuz. Yoğunluk yok ama gerçek anlamda müşteri var ve bu durumdan çok memnunuz. Nitelikli bir ziyaretçi kitlesi vardı.

Röportajı izlemek için tıklayınız!

Son olarak eklemek istedikleriniz var mı?

Başarılarınızın devamını diliyorum.  Biz fuardan memnunuz. Süreçten de memnunuz. İnşaaallah daha iyisi olmak kaydıyla başarılar diliyorum.