Anasayfa » Hırdavat Fuarı Haberleri » Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsoru Karbosan Oldu!

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsoru Karbosan Oldu!

Türkiye’nin ilk aşındırıcı ürün üreticisi olarak faaliyete geçen ve bünyesinde barındırdığı ilklerle sektör lideri olarak konumlanan Karbosan, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İFM’de gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 3.İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Platinum Sponsorluğuna devam dedi.

Voli Fuar organizasyonunda ve Nalbur Teknik dergisi öncülüğünde gerçekleştirilen, alanının tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan İstanbul Hırdavat Fuarı’nı başından beri sahiplenen Karbosan, 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında, 9. 10. ve 11. Salonlar olmak üzere, 15.000 m2 alanda gerçekleşecek fuarın Platinum sponsorluğuna devam ediyor.
Aşındırıcı ürünler sektörünün lider firması Karbosan, ISO kalite yönetimi sistemine göre aşındırıcı üretimi yapan Türkiye’deki ilk şirket olmanın yanında, Avrupa Aşındırıcı Üreticileri Federasyonu (FEPA) üyesi ve Aşındırıcı Güvenliği Organizasyonu üyesi (OSA) olan ilk Türk şirketidir. İstanbul Halkalı ve Tekirdağ Çerkezköy’deki modern üretim tesislerinde kaliteli, güvenilir ve yüksek performansa sahip ürünler üreten Karbosan, başta Kesme Taşları, Taşlama Taşları, Elmas Kesiciler, Flap Diskler, Fiber Diskler, Cırtlı Diskler, Bant ve Rulo Zımparalar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, ürünlerini 6 kıtada 75’ten fazla ülkeye sunmaktadır.

Tüm sektörü tek çatı altında bir araya getirme özelliği taşıyan III. İstanbul Hırdavat Fuarı, Karbosan markasının Platinum sponsorluğunda dünyanın dört bir yanından üst düzey yöneticilerle görüşme fırsatları sunacak. İstanbul Hırdavat Fuarı, fuara katılan diğer firmalarında müşterileri ve müşteri guruplarını ve temsilcilerini bir çatı altında buluşturacak.

#Karbosan, #IFM, #14-17Mart2019