koln

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 4. Kez Kapılarını Açıyor

Türkiye’nin hırdavat sektöründeki tek ihtisas fuarı olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, güçlü bir ticari platforma 4. kez ev sahipliği yapıyor.

Sektörün öncü kuruluşu Karbosan’ın Platinium Sponsor, Bosch Elektrikli El Aletleri, Eltos El Aletleri ve Uğur Hırdavatçılık’ın Gold sponsor olduğu Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı; Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun tam merkezinde üreticileri ve alıcıları bir araya geleceği ve gerek Türkiye’de gerekse MENA ülkeleri için güçlü bir ticari platform olacak.

İstanbul’un yanı sıra Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir, Adana, Sakarya, Amasya, Bartın, Samsun, Aksaray, Kayseri, Konya, Gaziantep, Balıkesir, Tekirdağ, Mersin, Mardin, Manisa’dan katılımcıların bulunduğu fuar, 7 bölgeden katılımcısı ile sektörel bir mozaik olma yolunda katılımcılara büyük bir fırsat sunuyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, güçlü bir ticari arena olmanın ötesinde; sektöre dair tüm yeniliklerin ve son trendlerin sektör profesyonelleri ile tanıştırıldığı bir platform oluyor.

Sektörün ticari hacmi ön görüldüğünde, son 4 yıldır büyük bir eksikliği tamamlayan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, son kullanıcıdan ötesinde üretici, toptancı, perakendeci, bayi ve yapı market  satın alma profesyonellerinden oluşan ziyaretçi kitlesi ile önemli ticaret imkanı sunuyor.

170’i aşkın katılımcısı olan fuar 30’u aşkın ülkeden gelen yabancı ziyaretçileri ağırlıyor.

Hırdavat Fuarı, elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından kaynak makinaları ve elektrotlarına, D.I.Y. (kendin yap) ürünleri, zımpara ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar çok büyük bir ürün çeşitliliğine sahip.

Hırdavat sektöründen profesyonel ziyaretçileri ağırlayacak Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen Kobi’leri ile sektördeki yeni teknolojileri yakıdan görmek ürün ve hizmet konusunda bilgi sahibi olmak isteyen sektör paydaşlarıyla bir araya geliyor.