koln

Uğur Hırdavatçılık; 4’üncü Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu!

Uğur Hırdavatçılık, 12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından profesyonel sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 4’üncü Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu.

Hırdavat Fuarını ilk kurulduğu andan itibaren destekleyerek Hırdavat ve Nalburiye Sektörünün marka değerine ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Uğur Hırdavatçılık, 1965 yılından beri süre gelen çalışmalarını kararlılıkla sürdürerek sektöre öncülük yapmaya devam ediyor. Çözüm ve hizmetleri ile ithalat yaptığı ürünlerde en hızlı servis anlayışıyla kalite arasında köprü oluşturan Uğur Hırdavatçılık, kalite yönetim sistemiyle ‘kusursuzu’ hedefliyor.

Yapmış olduğu hizmetin kalitesini, teknolojik gelişmelerle birlikte geliştiren Uğur Hırdavatçılık, başta hırdavat, nalburiye ve mobilya aksesuarları olmak üzere ithal ettiği kaliteli ürünlerle iç pazara ürün tedariki sağlıyor. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış olan yetkili servis ve bölge satış temsilcileri ile profesyonel, yarı profesyonel ve amatör iş aletleri kullanıcılarına ve firmalara en hızlı servis anlayışı ile ulaşım sağlıyor. Uğur Hırdavatçılık, kaliteye vurgu yapan insan ve teknoloji merkezli duruşu ile pazardaki payını ve ürün hizmet alanı araştırmalarında sağlayacağı başarıyı istikrarlı biçimde artırmaya devam ediyor.