koln

Üç Senedir Gold Sponsor Olarak Katılım Sağladığımız Hırdavat Fuarına, Destek Olmaya Devam Edeceğiz

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarının Gold sponsorlarından biri olan Uğur Hırdavatçılık, hırdavat sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve müşterileriyle buluşmak adına 3’üncü defa fuara katıldı. Nalbur Teknik Dergisi olarak Uğur Hırdavatçılık yetkililerinin fuarla ilgili görüşlerini  aldık.

“Yeni ürün tanıtımı ve üretici ile satıcıların bir araya geldiği misafirlerimizi ağırladığımız güzel bir ortamda geçen faydalı bir fuar olduğu görüşündeyiz. Ayrıca 3’üncüsü düzenlenen fuarın her geçen sene daha da büyüyeceğine inancımız tamdır. Fuar Uğur Hırdavatçılık açısından yararlı geçti, müşterilerimizle görüş alışverişinde ve diğer yabancı konuklarla tanışma imkânımız oldu.

Fuarın ziyaretçi profili nalbur toptancısı,  ara toptancı ve perakendeciler, hırdavat toptancısı,  ara toptancı ve perakendeciler, mobilya üreticileri, makina üreticileri vs. olarak görüldü. Fuarın uluslararası statü kazanması hem fuara katılımcılar açısından hemde ziyaretçiler açısından görüş alışverişi ve ticaret açısından faydalı olmaktadır.

Hırdavat ve nalburiye sektörünün gelişerek büyüdüğünü düşünüyoruz. Ülkemizin ekonomik yönden büyüme ivmesi kazanacağına devletimizin desteği ve Son 3 senedir Gold Sponsor olarak katılım sağladığımız ve gerekli desteği göstermeye devam edeceğimiz İstanbul Hırdavat Fuarı organizasyonu ile bu sektöründe pozitif anlamda ilerleyeceği düşüncesindeyiz.”