Anasayfa » Röportaj » SÜREKLİ EĞİTİM, SÜREKLİ GELİŞİM !

SÜREKLİ EĞİTİM, SÜREKLİ GELİŞİM !

Yeni eğitim merkezinizden bahseder misiniz?

CENTER DIŞ TİCARET AŞ olarak kurulduğumuz 1991 yılından günümüze kadar sektöre yenilikler getirmeye odaklanmaktayız. Firmamız bu özelliğimizi pekiştiren yeni bir adım daha atarak, Ekim ayında eğitim merkezini hizmete açmıştır. Uzun süredir hazırlıklarını yapmış olduğumuz bu eğitim merkezi Sultanbeyli merkez binamızın bahçesinde konumlanmaktadır.

Yaklaşık olarak 400m2 alan içerisinde faaliyete geçen eğitim merkezimizde 100 m2 lik kapalı ve 300 m2 lik açık eğitim ve demo alanı bulunmaktadır. 20 kişi kapasitesi olan merkezimizde şirket çalışanlarımız başta olmak üzere, bayilerimiz, servislerimiz ve potansiyel müşterilerimiz için eğitimler, toplantılar ve çeşitli aktiviteler düzenlenecektir.

Bu merkez sayesinde “Sürekli eğitim, sürekli gelişim!” felsefesi temelinde, tüm yıl boyunca mevcut markalarımızın gücünü, farklılıklarını ve satış argümanlarını ilgili kişilere teorik olarak anlatıp, pratikte de uygulamalarına imkan vererek rakiplerimizden bir adım öne geçmeyi hedeflemekteyiz.

n14

n13

Markalarınız hakkında bizleri bilgilendirir misiniz?

Sahip olduğumuz markalar;  ATTLAS, AEG, MILWAUKEE, RYOBI, ALFRA, FLORA ve OTTOTECH. Türkiye genelinde  180 adet bayi, 100 adet satış sonrası servis istasyonu ve 50’yi aşkın çalışanımız ile markalarımızı Klasik Kanal (Bayiler) , Endüstriyel Kanal (Bayiler ve profesyonel son kullanıcılar) ve Modern Kanal ( Yapı marketler, internet ve indirim marketler) diye adlandırdığımız üç farklı kanal üzerinden müşterilerimize ulaştırmaktayız.

AEG, MILWAUKEE ve RYOBI – Firmamız Dünya genelinde yaklaşık 6 Milyar $ ciroya sahip  ve  akülü ürün teknolojisinde dünya lideri olan TTI gurubunun; MIKWAUKEE  (Endüstriyel) AEG (Profesyonel) ve RYOBI (DIY) markalarının Türkiye’ de ki tek distribütördür. Markalarımıza olan güveni AEG ve MLWAUKEE özelinde piyasada tek olan Koşulsuz Garanti uygulamamız ile ispatlamaktayız.

ATTLAS –olarak Türkiye genelinde sektörün en çok satılan OEM markalarından biriyiz. DIY  ve Yarı profesyonel ürün kategorisinde konumlandırılan markamız; Elektrikli & Akülü El Aletleri, Jeneratör, Kompresör, Kaynak Makinesi ve Bahçe makineleri kategorilerinde satış yapmaktadır. Alanında uzman fabrikalarda üretilen markamızın kalite kontrol süreçleri yurt dışı ofisimizdeki uzman mühendisler tarafından gerçekleştirilmektedir.

ALFRA ( Manyetik matkap ), FLORA ( Temizlik makineleri) ve OTTOTECH ( Kaynak makinesi) markaları da ürün gamımız içerinde yer almaktadır.

Eğitim Merkezinden sonra yeni projeleriniz olacak mı?

Üzerinde çalıştığımız birçok yeni proje mevcut; bunları 2018 yılı içerisinde değerli bayilerimiz ve son kullanıcılarımız ile paylaşmayı planlamaktayız. Genel olarak projelerimizin odağında süreç iyileştirme ve büyük veri analizi tabanlı yazılım platformları var. Ayrıca pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler konularında da yeni yatırımlarımız olacak.

n15

Son olarak eklemek istedikleriniz!

Tüm çalışanlarımız, değerli bayilerimiz ve markalarımıza inanan müşterilimiz sayesinde 2017 yılını firma olarak hedeflerimiz paralelinde veya üzerinde kapatmaya oldukça yakınız. Zorlularla dolu piyasa şartlarında elde ettiğimiz bu başarı, bizi 2018 yılı için oldukça heyecanlandırmaktadır. Gelecek sene için hedefimiz bu senenin üzerinde bir büyüme performansı elde etmek ve planlamış olduğumuz tüm projeleri hayata geçirerek Pazar payımızı arttırmaktır.

Bu vesile ile bizimle birlikte yol alan tüm bayilerimize ve müşterilerimize teşekkür eder, şimdiden sağlıkla ve başarılarla dolu bir 2018 yılı dilerim.

n16

#süreklieğitim, #sürekligelişim, #CENTER, #röportaj