Anasayfa » AR-GE » Stanley Sbh20d2k Şarjlı Kömürsüz Li-ion Darbeli Matkap, Şimdi Raflarda!

Stanley Sbh20d2k Şarjlı Kömürsüz Li-ion Darbeli Matkap, Şimdi Raflarda!

Gücü, ergonomik yapısı ve dayanıklılığı ile STANLEY Elektrikli El Aletleri, ustaların her zaman yanında. SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap da bu markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olmaya aday.

 Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi StanleyBlack&Decker, STANLEY marka elektrikli el aletleri ile ustaların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyor. STANLEY matkaplar, taşlamalar ve testereler; ergonomik tasarımı, dayanıklı yapısı ve yüksek performansıyla ustaların aradığı kalite ve mükemmellik arayışına cevap veriyor.

STANLEY SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap

STANLEY Elektrikli El Aletleri gamına yeni giren ürünlerden biri de SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap. 18 Volt / 2 Ah olan ve profesyonel kullanıma son derece uygun olan bu ürünün en önemli özelliklerinden biri de kömürsüz motora sahip olması.  Kömürsüz motor, sürtünmeyi azaltıyor; çalışma süresi ve alet ömrünü uzatıyor. Darbe özelliği ise; taş, tuğla ve betonda delme işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. Ayrıca, 22 kademeli tork ayarı ile ahşap, metal ve plastikte delme işlemlerinde ve her türlü vidalama uygulamasında da kontrol ve hassaslığa sahip.

Şarjlı matkap kullanan ustaların ve profesyonellerin yaşadığı akü problemine karşı SBH20D2K, paketinde bulunan çift akü sayesinde şarj süresini beklemeden kesintisiz çalışılmasını sağlar. Entegre led aydınlatması, ışık almayan alanlarda çalışanlara yol gösterir. Olağanüstü kompakt ve hafif tasarımı ise, zor alanlarda bile uzun süre yorulmadan çalışılmasını sağlar.

SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap, elektronik hız ayarı sayesinde delme ve vidalama uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolünü sağlar. Ayrıca, taşıma çantası ile alet ve aksesuarlar temiz ve güvenli bir şekilde saklanabilir.

Teknik Özellikleriyle STANLEY SBH20D2K

STANLEY SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap’ın teknik özellikleri ve aksesuarları şunlar:

SBH20D2K

  • Volt: 18V
  • Akü: 2 Ah
  • Yüksüz Hızı: 0-430/1700 dev/dk
  • Darbe Oranı: 0-28900 (dar/dk)
  • Maksimum Tork: 55 Nm
  • Paket İçeriği: Şarjlı Matkap, 2 akü, taşıma çantası
  • Akü Tipi: Li-Ion

 

STANLEY SBH20D2K Şarjlı Kömürsüz Li-Ion Darbeli Matkap, bu özelliklerinin yanı sıra teknik destek ve güvenli kullanımıyla hem standart kullanıcıların hem de profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına karşılık veriyor.