koln

Sprey Boyanın 1 Numarasından Yeni Ürün Grubu “Motocare”

Akçalı Boya, Yeni Sprey Grubu Ürünleriyle İstanbul Hırdavat Fuarı’nda Katılımcılarla Buluştu!

Yerli sermayesi ve geniş ürün yelpazesiyle, kurulduğu 1984 yılından bugüne dek boya sektöründe söz sahibi olan ve 23 ülkeye ihracat yapan Akçalı Boya, yeni sprey grubu ürünleriyle İstanbul Hırdavat Fuarı’nda katılımcılarla buluştu.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda, 4 günlük fuar maratonunu yurt içi ve yurt dışından gelen katılımcıların yoğun ilgisiyle bitiren Akçalı Boya, yeni ürün gruplarını ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Sprey boya sektöründe liderliğini sürdüren Akçalı Boya, oto bakım ürünleri ile birlikte motosiklet bakım ürünleri grubunu da sprey yelpazesine dâhil ederek, büyümekte olan motosiklet pazarında her türlü motosiklet hacmine uygun, amatör ve profesyonel motosiklet sevdalılarına yönelik ürünleri ile bu sektörde liderliği hedefliyor. Teknik sprey pazarında öncü konumda yer alan Akçalı Boya ayrıca Avrupa’nın en büyük, dünyanın ikinci büyük Motip-Dupli Grubu’nun Türkiye distribütörlüğünü de sürdürüyor.

Akçalı; “Liderliğimizi Sürdürüyoruz”

 Yeni ürün gruplarıyla pazar alanını çeşitlendirmeyi hedeflediklerini belirten Akçalı Şirketler Topluluğu CEO’su M. Akın Akçalı; “Akçalı Boya olarak Türkiye’nin önde gelen markalarından biriyiz. Hırdavat fuarında özellikli ürünlerimizden; Akçalı Sprey Boya, Carat Sprey Boya, Motip Motosiklet Bakım ve Oto Bakım ürünleri ile yer alıyoruz. Akçalı Boya olarak Avrupa’nın bir numaralı sprey boya ve teknik sprey üreticisi Motip – Dupli Grubu’nun distribütörlüğünü başarıyla devam ettiriyoruz. Motosiklet bakım ürünlerinde; zincir yağından, kask temizleme spreyine kadar 14 farklı ürün grubuyla tüketicilere ulaşıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında 5 milyonun üzerinde sprey boya satışıyla liderliğimizi, 2 milyonun üzerinde de teknik sprey satışıyla güçlü rekabetimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı konseptlerdeki yeni ürünlerimizi de tüketicilerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz” dedi.