Sizi Sevgiyle Birbirinize Bağlar: VitrA Plural

Amerikalı ünlü tasarımcı Terri Pecora ve VitrA işbirliği ile tasarlanan ve dünyanın en önemli tasarım etkinliklerinden Salone del Mobile’de tanıtılan Plural, samimi ve şık çizgisiyle kusursuz bir koleksiyon!

Mobilya Çizgisinde Tasarlandılar

 Evinizdeki diğer mobilyalardan ilham alan tasarımlara sahip lavabolar, klozetler ve pisuvar modellerinin sıcak ve samimi dokuları ile eve ait ürünler olduklarını hissettiriyor. Sosyal paylaşım alanları olarak da işlev sağlaması ve bu sayede evdeki en rahat yaşam alanlarından biri olması da hedeflenen banyolar için tasarlanmış ürünler, göz alıcı detayları ile baş döndürüyor.

Yenilikçi, modern ve bir o kadar da samimi detaylar! VitrA Plural koleksiyonunda yer alan vitrifiye ürünler, koleksiyonun ilham aldığı “yakınlaşma alanı” fikriyle uyumlu olarak, her biri kişilikli materyaller olarak tasarlanıyor. Banyoyu evinizin diğer odaları ve yaşam alanları kadar fonksiyonel ve kullanışlı bir alan olarak kabul eden koleksiyon teması, sadece steril bir yaşam alanından çok daha fazlasını vadediyor.

Mat Lavaboların Şıklığı Tartışılmaz!

 Klasik beyaz lavaboyu, VitrA için daha yuvarlak köşeler ve mat renk tonları ile tasarlayan Terri Peccora, mat yüzeyin yarattığı zarafet ve kalite duygusunu da koleksiyona taşıyor. Saf ve berrak beyaz rengin yanı sıra Plural koleksiyonunda yer alan diğer mat lavabolar, bej, vizon ve siyah gibi birden fazla renk seçeneğine sahip.

Plural koleksiyonunda yer alan lavabo modelleri, kimi zaman Amerikan ceviz ağacı tezgah üzerinde, kimi zaman da monoblok lavabo formunda sergileniyor. Modern ve adeta her biri sanat eseri niteliğinde tasarlanan VitrA Plural koleksiyonu, yaşam alanlarına huzurlu bir atmosfer kazandırıyor.

Yumuşak Hatlar ve Zarif Çizgiler

Çanak lavabo modellerinin yanı sıra yere kadar bir bütün halinde uzanan monoblok lavabolar da hem çok zarif hem de çok şık. Modernizmi naturel çizgilerle sıcacık bir biçimde bir araya getiren Plural seçkisindeki lavabo modelleri, klozet tasarımları ile kusursuz bir uyum sergiliyor. Lavabo tasarımlarında göze çarpan yumuşak ve sıcak hatlar, klozet modelleri ve klozet kapağı çeşitlerinde de aynı uyumu sürdürüyor. Plural seçkisinde yer alan klozet kapakları, yavaş kapanma özelliğine sahip ve üstten sıkmalı, kolay monte edilebilir seçeneklerden oluşuyor. Renk seçenekleri de diğer Plural serisi ürünlerle uyum içinde tasarlanıyor.

Plural koleksiyonunda yer alan lavabo, klozet ve yan etajer gibi farklı ürünleri, dilerseniz tasarıma sadık kalarak bir arada kullanabilir ya da tamamen kendi zevkinize göre yeniden bir araya getirebilirsiniz. Yenilikçi ürünler tasarlayan VitrA, Plural koleksiyonunda da alışılmış olanın dışında ve yepyeni bir vizyonla görücüye çıkıyor. Sade, modern ve aynı zamanda romantik detaylara sahip tasarımlar, bütün aileyi tek bir yerde toplamak adına önemli bir işlev sağlıyor. Plural seçkisini evinize adapte ederek yaşam alanınızın daha da genişlediğini ve kullanılan fonksiyonel alanların daha aktif hale geldiğini deneyimlemeniz mümkün.

Alçak ve yüksek çanak lavabo modelleri, monoblok lavabolar ve klozet çeşitlerinin yanı sıra bide ve pisuvar gibi alternatif vitrifiye ürünleri de VitrA Plural koleksiyonunun göz alıcı parçalarını oluşturuyor. Klozet seçeneklerinde ise zevkinize göre alandan kazanmak adına asma klozet modellerini ya da duvara tam dayalı yerden modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, kullanışlı ve estetik detaylarla tasarlanmış pisuvar ve bide çeşitleri, banyonuzun havalı ve elegan duruşuna ekstra şıklık kazandırıyor.

Siz de hemen şimdi en yakın VitrA satış noktasına giderek birbirinden ayrıcalıklı Plural ürünlerine yakından bakabilir, zevkinize en uygun modelleri keyifle satın alabilirsiniz!