Anasayfa » Dekorasyon » SAMET, Amerika Mobilya Aksesuar ve Yan Sanayii Fuarında Türkiye’yi Temsil Edecek
SAMET, Amerika Mobilya Aksesuar ve Yan Sanayii Fuarında Türkiye'yi Temsil Edecek

SAMET, Amerika Mobilya Aksesuar ve Yan Sanayii Fuarında Türkiye’yi Temsil Edecek

 

SAMET, Amerika Mobilya Aksesuar ve Yan Sanayii Fuarında Türkiye’yi Temsil Edecek

‘Mobilyaya hayat veren’ SAMET, Amerika’nın en prestijli mobilya aksesuar ve yan sanayii fuarında Türkiye’yi temsil edecek. 

“Mobilyaya hayat verir” mottosuyla geliştirdiği yenilikçi ürünlerini kullanıcılara sunan  Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, Türk tasarım ve kalite anlayışını dünyadaki prestijli platformlarda temsil etmeye devam ediyor. 1973’ten bu yana faaliyet gösteren ve Türkiye’deki kalite anlayışını dünyanın birçok yerine ulaştıran sektörünün lider markası SAMET, tek Türk katılımcı olarak, Atlanta’da 22-25 Ağustos tarihleri arasında  düzenlenecek Uluslararası Ahşap İşleri Makine ve Mobilya Tedarik Fuarı’na katılmaya hazırlanıyor.

 

 

 

Çekmece, menteşe, sürme kapak, mobilya aydınlatma, mobilya bağlantı ve kalkar kapak sistemlerini ürünleriyle dikkat çeken ve dünyada sektörün 5 büyük oyuncusundan biri olan SAMET, en saygın sektörel fuarlardan biri olan Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri ve Mobilya Tedarik Fuarı’na katılacak.

Amerika’nın  Atlanta eyaletinde  Georgia Dünya Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, katılımcılar SAMET’in ürün gamındaki yenilikçi ürünleri görme ve sipariş etme imkanı bulacak.

İki yılda bir düzenlenen ve geniş katılımın olduğu fuara marangozların yanı sıra mobilya, plastik, kapı – pencere, katı yüzey imalatçı ve  yapı malzemeleri tedarikçilerinin katılması bekleniyor.

Bir yorum

  1. Buypasa.com ’da kampanyaları takip ederek daha uygun fiyatlara istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Bu şekilde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.