Sağlıklı Bir Isıtma Sisteminin Olmazsa Olmazları

Bireysel ya da işletme bazında kullanılan ısıtma sistemlerinin taşıması gereken birtakım özellikler mevcut. Ancak yeni teknoloji çağında kullanıcıların bu alandaki beklentileri asgari düzeyin çok ötesinde seyrediyor. Beklentiler içerisinde genel olarak üstün performans, verimlilik, tasarım, inovasyon ve kombi bakımı için yetkili servis ağı büyük önem taşıyor. Peki ya siz? Eviniz ya da ofisiniz için ısıtma sistemi seçerken neye dikkat ediyorsunuz ya da nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Sağlıklı Bir Isıtma Sistemindeki Kilit Noktalar

  • Enerji tasarrufu ve verimlilikte kullanıcıyı üstün performansıyla karşılayıp, yakıt harcamalarındaki düşüklüğüyle sizi memnun etmeli. Tam da bu nedenle üstün yoğuşma teknolojisiyle üretilmiş olmalı.
  • Yüksek teknolojiyle üretilip deneyimli uzmanlığın yenilikçi ve öncü fikirlerle birleşerek yarattığı güvenilirliği kanıtlanmış olmalı ve kombi bakımı hizmetiyle bu güvenilirliği pekiştirmeli.
  • Tüm alanlara uyum sağlayabilecek farklı ve kompakt tasarımlar sunmalı, kapladığı maddi alan bakımından ihtiyaca göre uyum sağlamalı. Tasarımdaki çeşitlilik ve dekoratif uyumlulukla estetik zevke hitap edebilmeli.
  • Kolay kurulum ve kombi bakımı konusunda rahatlık sağlamalı.
  • Gaz tüketimindeki tasarrufla kullanıcı dostu olmasının yanında, çevre dostu olmalı.
  • Kaliteli, paslanmaya ve aşınmaya dayanıklı olmalı.
  • Yenilikçi çözümler getirebilmeli, sağladığı yan ürünlerle performansı ve kullanışlılığıyla öne çıkmalı.
  • Isıtmada verimlilik kadar sıcak su verimliliği de sağlamalı, fonksiyonel olmalı.
  • Geniş bir yetkili servis ağıyla kaliteli, üstün bir kombi bakımı hizmeti sunabilmeli. Garanti kapsamı geniş olmalı.

Kombinizin Ömrünün Uzaması İçin Kombi Bakımı Yaptırmalısınız!

Kombi markalarının sorumlulukları kadar kombi kullananların sorumlulukları da önem taşıyor. Kombi kurulumunu; garanti kapsamındaki haklardan yararlanabilmek ve güvenlik konusunda sorun yaşamamak için yetkili servise yaptırmak, kombi kullanımında yazılı talimatlar ile yetkili servis bilgilendirmelerine uymak gerekiyor. Bilinçli kombi kullanıcısı yılda bir defa mutlaka kombi bakımını yaptırmalı ve gerekiyorsa parça değişimleri sağlanarak kombinin kullanım ömrü uzatılmalıdır. Kullanıcının dikkat edeceği diğer önemli konu ise yıllık rutin kontroller ve arıza durumlarında mutlaka yetkili servis hizmeti almaktır.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı? 

Kombi bakımı mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Kombiniz; emniyet kontrolleri, sızdırmazlık ve kirlilik bakımlarından geçer, fonksiyonları kontrol edilir, pislik tutucu, filtre ve fan temizliği yapılır. Tüm teknik kontrollerle elden geçirilir. Garanti kapsamında yedek parça değişimleri sağlanır. Kombi bakımı sayesinde kombinizi uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Garanti kapsamı dışındaki kombi bakımı fiyatları ile ilgili yetkili servislerle iletişime geçmelisiniz.

Geleceğin Isıtma Sisteminin Şifreleri Buderus Ürünlerinde

“Doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” ilkesini benimsemiş Buderus markasından bir kombi satın aldığınızda kombiniz, eğitimli ve üstün hizmet anlayışıyla hareket eden yetkili servis ekipleri tarafından çalıştırılır, kayıt altına alınır ve garantisi başlar. Kombi bakımı ihtiyacınız doğduğunda ya da yıllık rutin kontrollerde hızlı bir şekilde size ulaşan yetkili servis, kombinizin tüm emniyet kontrollerini, temizliğini ve bakımını eksiksiz yaparak kombinizi tümüyle elden geçirir. Gerektiği durumlarda ise orijinal yedek parça ile hızlı bir şekilde yeniler. Hizmetler ve yedek parçalar da garanti kapsamındadır. Buderus Türkiye, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla servis organizasyonu konusunda verilen en iyi ödüllere sahiptir.

Kalitesi, garanti kapsamı ve kombi bakımı süreciyle müşteri memnuniyeti konusunda ilk sırada yerini alan Buderus markasının kombi modelleri, kullanılan üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde; ısı tasarrufu sağlar, atık enerji miktarını azaltır ve ısı geri dönüştürülerek tekrar kullanılmaya imkan tanır. Bu da kullanımda verimlilik, tasarruf ve çevre dostu bir endüstri liderini işaret eder. Korozyona karşı kullandığı özel alaşım sayesinde aşınma ve paslanmaları önleyerek, uzun ömürlülük ve dayanıklılık çözümleri getirir.

Dekoratif çözümleriyle mobilya ve genel dekorasyona uyum sağlayan üretimler yapan Buderus, yoğuşmalı kombilerin yanı sıra oda kumandaları, güneş enerji sistemleri ve yan ekipmanlara da imza atar. Kumanda sistemi, EasyMode mobil uygulamasından akıllı telefonlar yardımıyla uzaktan kontrol edilebiliyor olmasıyla konfor sağlar. Geniş servis ağı ve kombi bakımı konusunda da kusursuz hizmeti hedefleyen Buderus ürünlerinin fiyatları her bütçeye uygundur. Buderus kombi fiyatları ve kombi bakım ücreti hakkında bilgi almak, en mükemmel ısıtma sistemine en doğru şekilde karar vermek istiyorsanız, Buderus bayilerine ve yetkili servislerine danışabilirsiniz.

 

#buderus #kombi #iklimlendirme #kombibakımı