Renkli Festivalde İzeltaş’a Büyük İlgi

İstanbul’da 3’üncü kez düzenlenen Türkiye’nin tek hobi ve aktivite festivali BigBoyz Festivali’ne ilk kez katılan İZELTAŞ, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

“Büyüklere Oyuncaklar” sloganıyla İstanbul Kemer Country Club’da 3’üncü kez düzenlenen Türkiye’nin ilk hobi ve aktivite festivali BigBoyz Festivali, 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırladı. Festivale ilk kez katılan, Türkiye’nin ilk ve en büyük el aletleri üreticisi İZELTAŞ, ürünleriyle festivalin ilgi odağı oldu.

Nacak ön planda

Kemer Country Club’da 15 bin metrekarelik açık alanda düzenlenen ve kendi alanında lider birçok firmanın katıldığı festivalde İZELTAŞ da 50 metrekarelik standıyla yerini aldı. Festivalin konsepti dolayısıyla kamp ve seyahat tutkunlarının sıkça kullandığı nacak ve baltalar ön plana çıkarken, İZELTAŞ’ın yeni tasarım nacakları kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi.

İZELTAŞ’ın Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Gedore’nin de baltaları da meraklılarının ilgisini çekti.

İZELTAŞ tarafından kütüklerle alanda yaratılan doğal ortamda kullanıcılar, nacakları deneme şansı buldu.

Tasarım motorsiklete büyük ilgi

Festivalde İZELTAŞ’ın standına gelen ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken obje ise, tamamı el aletlerinden üretilmiş tasarım motosiklet oldu. İZELTAŞ’ın ürünleri kullanılarak oluşturulan 2.5 metrelik motosikleti dikkatle inceleyen ziyaretçiler, fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

İstanbul’dan ve şehir dışından gelen yüzlerce kişinin ziyaret ettiği İZELTAŞ standı, ulusal basın tarafından da ziyaret edilerek çeşitli program ve haber görüntülerinde yer aldı.