Anasayfa » Genel » REİS MAKİNA Craft MARKA M Serisi Matkapları ile Ürün Pörtföyünü Daha da Güçlendirdi

REİS MAKİNA Craft MARKA M Serisi Matkapları ile Ürün Pörtföyünü Daha da Güçlendirdi

Metal İşleme Makinaları grup markası Craft ile sektörde önemli bir ivme yakalayan Reis Makina, geliştirdiği yeni sütunlu matkap serisi ile ürün portföyünü daha da güçlendirdi.

Delme kapasitesi Ø13mm ile Ø 35mm arası 7 modelden oluşan M serisi sütunlu matkaplar, yüksek kalitesi ve avantajlı fiyatı ile piyasa ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunmaya hedefliyor. Kayış kasnak kapağında ve mandren siperliğinde bulunan siviç tertibatı, çalışma yüksekliğine uygun ayarlanabilir siperlik, kolay ulaşılabilir acil stop butonu, güvenli elektrik tesisatı ile CE normlarına uygun olarak geliştirilen seri kullanıcılara emniyetli bir çalışma sunmaktadır.  Çapraz kanallı ve yüksek kaliteli dökümden üretilen çalışma tablası, kendi etrafında 360° dönebilme ve ±45° eğim alabilme özelliğiyle de farklı delme işlemlerine imkân sağlıyor. Yüksek verimli ve dayanıklı bakır sargılı motorların kullanıldığı serinin trifaze / 400V olan M20H, M25, M32, M35 modellerinde sağ-sol dönüş bulunmakta ve bu özellikle milin iki yönlü dönmesi sağlanmaktadır.

1500 W motor gücü, 420x475mm ölçülerindeki geniş ve ağır döküm tablası, 92mm çapındaki ağır sütunu ile piyasadaki en güçlü yapıya sahip de-monte sütunlu matkap olma özelliğini taşıyan M35 modeli, ağır işlerde kullanılabilmesi sebebiyle de ön plana çıkıyor. Bunun yanında amatör kullanıcılara uygun matkap modeli M13, ekonomik fiyatı ve kompakt yapısıyla geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefliyor.

Temmuza ayında piyasaya sunulacak olan M serisi matkaplar tüm Reis Shop bayilerinden temin edilebilir.