Anasayfa » Genel » REİS MAKİNA BAYİLERİNİ ALANYA ADENYA HOTEL’DE BULUŞTURDU

REİS MAKİNA BAYİLERİNİ ALANYA ADENYA HOTEL’DE BULUŞTURDU

Reis Makina, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı 100’ü aşkın firmaya ait 20 bin üzerindeki zengin ürün yelpazesi ile Hırdavat ve Makina sektörünün lider firmaları arasında yer alıyor.

Tatil Programı, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Topçu, Genel Müdür Dr.Selim Temurci ve 500’ü aşkın Reis Shop bayisinin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren Reis Shop Bayileri Alanya Adenya Hotel’de bir araya geldi. Reis Makina tarafından organize edilen program yoğun ilgi görürken beş gün olarak planlanan etkinlik boyunca bayiler, aileleriyle birlikte eğlenceli yarışmalarla keyifli günler geçirdiler.

Tatil Programı; Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Topçu, Genel Müdür Dr. Selim Temurci ve 500’ü aşkın Reis Shop bayisinin katılımıyla gerçekleşti. Programda konuşan Genel Müdür Dr. Selim Temurci, Reis Shop iş birliğinin geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki dönemde de sektöre yön vereceğini belirtti. Reis Makina olarak Makita, Knipex, Dolmar, Leica, Virax ve Optimum başta olmak üzere 100’ü aşkın markayı Reis Shop Bayileriyle buluşturduklarını ifade eden Dr. Selim Temurci, markalaşmanın kaliteli ürünlerle her alanda var olmaktan geçtiğini vurguladı.

Siyasi ve ekonomik istikrarla birlikte yapı ve inşaat sektörünün büyümesiyle, sektörlerinin de geliştiğini anlatan Temurci, Reis Makina’nın yeni ürünler ve büyüyen markalarla, Türkiye sanayisinin gelişimine ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya, her geçen gün daha çok insanımıza istihdam yaratmaya devam edeceğini söyledi.
Ayrıca, kardeş firma Topçular A.Ş. ile 2018 yılı başında gerçekleşen birleşmenin oluşturduğu sinerji ile beraber önümüzdeki dönemlerde piyasada daha etkin ve verimli bir şekilde hizmet vereceklerini ifade etti.

EĞLENCE VE YARIŞMA
Ayrıca bu programda sportif eğlence amaçlı etkinlikler de yapıldı. Futbol, voleybol, halat çekme, su topu, masa tenisi, dart, havalı tüfek ve Survivor yarışmaları misafirlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Etkinliklerde başarı gösteren bayilere madalyaları Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Topçu, Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, Genel Müdür Yard. Başar Demircan ve Satış Pazarlama Direktörü Yunus Saatçi tarafından takdim edildi.
Dr. Selim Temurci organizasyon bitiminde emeği geçenlere davetlerine icabet eden misafirlere, çözüm ortaklığından ve ailevi birliktelikten dolayı vefakârlık gösteren bütün dostlara da teşekkür etti.