Philips Aydınlatma: “Biz Ne Diyorsak O!”

LEDPhilips Aydınlatma bayileri ile Şile’de buluşarak, yeni nesil Ticari LED armatürleri ürün ailesini lanse ederek, iyi bir başlangıçla 2017 yılına imzasını attı.

Philips Aydınlatma Türkiye, 13-14-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Best Western Şile Gardens Hotel’de düzenlenen bayi toplantısında yeni nesil Ticari LED armatürleri ailesini lanse etti. Etkinlikte, Philips Aydınlatma’nın, “Biz Ne Diyorsak O” mesajıyla, kaliteden ürün ambalajı üzerinde yer alan tüm bilgilere kadar taahhüt edilen her sözün arkasında durduğu bir kez daha yinelendi.

Philips Aydınlatma CEO’su Göktuğ Gür yaptığı konuşmada şu noktalara değindi: “2030 yılına geldiğimizde, nüfusun yüzde 60’ı şehirlerde yaşayacak ve bu şehirler global enerji tüketiminin yüzde 75’ini kullanacak. Hal böyle olunca aydınlatmaya olan ihtiyaç da artacak. 2030’a geldiğimizde dünya üzerinde 70 milyon aydınlatma noktası olacak. Bu noktada enerji verimliliği konusu öne çıkıyor. Philips Aydınlatma olarak, globalde lideri olduğumuz LED ve bağlantılı aydınlatma pazarlarında çalışmalarımıza 2017’de de devam edeceğiz.”

Ardından, finans direktörü Ronald V. Spijker tarafından Philips Aydınlatma’nın;  ‘öncelikle müşteri’, ‘birlikte daha iyiye’, ‘oyunu değiştiren’ ve ‘sonuçlara tutku ile bağlı’ değerleri üzerinde duruldu.

Philips Aydınlatma Ticaret Direktörü Azim Tuncinar, 2017 yılında Philips Aydınlatma’daki 7 değişimi vurgulayarak; satış organizasyonuna ilave edilen farklı online araçlar sayesinde, satış yöneticilerinin 360° müşteri yönetimine hakim olarak, müşteri odağında yeni bir yapılandırmaya gideceklerini açıkladı. Sunumuna iş hayatında doğru enerji ve kişi profilleri arası enerji akışı ile devam eden Azim Tuncinar şunları söyledi: “Philips ve bayileri, her zaman doğru enerji ile sektörün lideri olmayan devam edecek. Bu sinerji sayesinde birbirimizi sürekli destekleyeceğiz. Bu sene, çalışmalarımıza damga vuracak yeni sloganımız “Ne Diyorsak O” olacak. Philips Aydınlatma’nın Türkiye’de satışa sunulan ürünlerin tümünde istenen teknik standartlara uygunluğunun ambalajı üzerinde garanti ediliyor. Philips ürün kutularının üzerinde ve teknik raporlarda belirtilen lümen, watt, kullanım ömrü ve renksel geri verim gibi beyan değerlerinin tümü %100 gerçeği yansıtıyor, Philips müşterilerinin güvenle kullanması için özel olarak tasarlanıyor. Çalışmalarımız gösteriyor ki pek çok tüketici LED ürünler konusunda yanlış bilgilendiriliyor. Türkiye’nin olası LED çöplüğüne dönüşmemesi için, Philips Aydınlatma bayilerine çok büyük sorumluluklar düşüyor.”

Programın devamında üç yeni Ticari LED armatürü lansmanı için Ticari LED Armatür Ürün Müdürü Sena Baklacıoğlu, İç Aydınlatma Ürün Müdürü Emre Ertok ve Dış Aydınlatma Ürün Müdürü Onur Uraz sunumları ile bayileri yeni ürünler hakkında bilgilendirdi.

Ticari Armatür Grubu Türkiye Satış Yöneticisi Kemal Güver, bayilerin stok ve satışlarını kolayca online olarak yönetebilecekleri yeni IMS: Online Stok Yönetim Sistemi’ni tanıtarak  bu sistemle bayilerin, kullanıcı adı ve kendi belirleyecekleri şifre ile sisteme kayıt olabildiklerini ve stoklarını haftalık olarak takip edebileceklerini aktardı.

#Philips #Aydınlatma #LEDarmatürleri #armatür #OnlineStokYönetimSistemi #ürün