Anasayfa » AR-GE » Norton Vulcan’dan Yılın Sonuna Damga Vuran 3 Ürün

Norton Vulcan’dan Yılın Sonuna Damga Vuran 3 Ürün

Yılın son döneminde yeni ürünleriyle piyasada adından sıkça bahsettiren Norton, lokal portföyüne eklediği 3 yeni ürün ile 2019’da dakarşınızda:

Norton Vulcan Hassas Kesim

Norton, elmas kesme diskleri ürün gamına eklediği son ürün olan Vulcan Hassas Kesim Diski ile kullanıcılara yüksek performans alacakları bir ürün sunuyor. Seramik, porselen, mermer, granit gibi malzemeler üzerinde dikkatli kesimin ihtayaç duyulması durumunda, bu ürün eşsiz bir seçenek oluyor. Operatörün güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanan disk, ayrıca ekonomik olması ile de dikkat çekiyor.

Norton Vulcan Döküm Taşlama Taşı

Saint-Gobain’nin Eskişehir tesislerinde 180×8.0x22,23mm ölçüsünde üretilen Norton Vulcan döküm taşlama taşları, Ar&Ge merkezinde yapılan hassas çalışmalar neticesinde Türk ustalarının beklentileriyle doğru orantılı olarak geliştirildi. Bu sayede döküm taşlama taşları gerek konfor ve kolay uygulama gerekse uzun ömürlülük özelliği ile ustaların tercihi oldu. Sfero döküm üzerinde yapılan denemede rakip taşlara kıyasla kaldırdığı talaş miktarı ile ustalardan tam not aldı.

Norton Vulcan Yeni Kesme Taşı Kutuları

Norton’un 115×1.0x22.23mm ölçüsündeki VULCAN kesme taşları yeni özel kutusunda satılmaya başlandı. Renkli yeni kutular rafta göze daha çok hitap ediyor ve taşıma esnasında herhangi bir kırılma, çatlama, yırtılma veya hava kaynaklı hasar olmadan ürünler için üst düzey bir koruma sağlıyor. Ayrıca, ‘doğa dostu’ yönlerini daha da güçlendirmek adına tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılma kutuları piyasaya sürüyorlar.