Anasayfa » Bölgesel Esnaf » MRS Teknik Hırdavat Ürünleri Optimum Fiyatla Tüketiciye Ulaştırıyor

MRS Teknik Hırdavat Ürünleri Optimum Fiyatla Tüketiciye Ulaştırıyor

mrs

Hırdavat sektörünün merkezi Karaköy’e gerçekleştirdiğimiz ziyarette MRS Teknik Hırdavat Firma Yetkilisi Hüseyin KILIÇ ’tan firmanın faaliyetlerini ve sektörün geleceğine dair öngörülerini dinledik.

İkinci şubemizi açtık

Kılıç, MRS Teknik Hırdavat’ın kuruluşu ve gelişimi hakkında şu şekilde açıklamada bulundu;

“MRS Teknik Hırdavat’ın 2004’te benim çıraklığımla başlayan yolculuğunda ilk durak Fatih, Polonya Pazarı’ydı. Oranın yıkılmasıyla 2006 yılında Topçular tarafında devam ettik. Fakat oradaki yer bize küçük gelince buraya ikinci şubemizi açtık.”

Faaliyetlerine hızla devam ettiklerini belirten Kılıç, Türkiye’de çok kullanılan torna, CNC ve kalıp malzemelerinin satışını gerçekleştirdiklerini açıkladı.Genellikle Almanya’dan gelen ikinci el malzemelerin satışını gerçekleştirdiklerini kaydeden Kılıç, Vorgen Kater firmasının temsilciliğini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.Türkiye’nin yanı sıra yurtdışına da ürün satışı gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Kılıç, direk bayilikten ziyade spot malzemesi satışı gerçekleştirdiklerini söyledi.mrs

“Rekabet insana güç verir”

“Rekabet çok güzel bir şeydir. İnsana güç verir ve azmini pekiştirir. Fakat dolar ve euro işlerimizi çok durgunlaştırdı. Eskiden ürün ne kadar az olsa da stok alınırdı fakat döviz bu durumu etkiledi” ifadesinde bulunan Kılıç, açıklamasına şu şekilde sürdürdü; “2014’te burayı açtık yani şimdi 4’e yaklaşmakta olan doların 1.80 olduğu zaman buraya geldik.”

Ürün çeşidini fazla tutmak ve ürünleri optimum fiyatta tüketiciyle buluşturmak adına gayret gösterdiklerini ekleyen Kılıç, ürün satışından sonra da bir arıza durumunda gerekli müdahaleleri gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Son olarak internet üzerinden satış gerçekleştirdiklerini ve çok güzel bir sistemle ürünün kullanıcıya ulaştığını söyleyen Kılıç sözlerini şöyle noktaladı;

“Ne olursa olsun sektörümüz iyi bir yol almıştır ve bundan sonra da gelişerek devam edeceğine inanıyorum.”hırdavat

#MRS #HırdavatÜrünleri #Hırdavat #Ürün #MRSTeknik #OptimumFiyat #Tüketici