Anasayfa » Boya & İzolasyon » METRO FIRÇA: “Metro, Mtr ve Kaptan Markaları İle Üretim Yapmaktayız”

METRO FIRÇA: “Metro, Mtr ve Kaptan Markaları İle Üretim Yapmaktayız”

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?
Firmamız 1986 yılından günümüze, fırça sektöründe imalatçı firma olarak faaliyet göstermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önem bizleri sektörde ilk sıralarda olan ve bu yönde takip edilen bir firma konumuna taşımıştır. Metro Fırça olarak bu durumun haklı gururunu yaşamaktayız. Sektörümüzde birçok kaliteli ürüne imza atan firmamız; Kestirme Boya Fırçaları, Yağlı Boya Fırçaları, Kaptan Yağlı Boya Fırçaları, Süper Kestirme Fırçaları, Kalorifer Fırçaları, Robot Fırça, Perlon Fırça, Çelik Tel Fırça, Badana Fırçaları, Rulo Fırçaları, Camsil ve Yersiller, Fırça Sapları, Sıva Aletleri, Temizlik Fırçaları, Paspaslar ve Özel İmalat gibi birçok kategoride üretim yaparak, gerek yurt içine gerekse yurt dışına ihracat yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır. Ürünlerimiz üretim safhasında deneyimli personelimizce her noktada detaylı kontrollerden geçirilerek kaliteden ödün vermeksizin siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Boya ve temizlik fırçalarında Metro, Mtr ve Kaptan markaları ile üretim yapmaktayız.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz?
İstanbul hırdavat Fuarı’nda, üretmiş olduğumuz fırça çeşitlerini ve ayrıca model değişikliği olan ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturacağız. Yurt içi ve yurt dışından gelecek müşteri ve misafirlerimize nezih bir ortamda ürünlerimizi ve firmamızı tanıtmak fuardaki asıl amaçlarımız arasında yer alıyor.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz?
Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak kaliteli ve ekonomik ürünlerle pazardaki payımızı arttırmak yapacağımız yeni modellerle müşteri memnuniyetini kazanmak firma hedeflerimiz arasında öncelikli olarak yerini alıyor.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte?
Ülkemizin gelişmesi ile birlikte artan yurt içi ve yurt dışı talepleri sektörü ekonomik olarak büyütecektir.

#MetroFirca, #Mtr, #Marka, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT