Anasayfa » Gündem » “MARKA OLMAK ÜRÜN KALİTESİ VE HİZMETLE ÖLÇÜLÜR”

“MARKA OLMAK ÜRÜN KALİTESİ VE HİZMETLE ÖLÇÜLÜR”

CATPOWER Genel Müdürü Hakan Ünlü;

“MARKA OLMAK ÜRÜN KALİTESİ VE HİZMETLE ÖLÇÜLÜR”

 

CATPOWER Elektrikli El Aletleri, hırdavat sektöründeki yerini ürün kalitesi ve üstün servis hizmetiyle sağlamlaştırmaya devam ediyor. Piyasaya sundukları ürünlerde kalite, servis hizmeti ve yedek parçada her zaman tüm güçleriyle hazır olduklarını dile getiren CATPOWER Genel Müdürü      Hakan Ünlü, markalaşmanın ürün kalitesi ve verilen hizmet ile ölçüldüğünü belirterek, CATPOWER Elektrikli El Aletleri hakkında dergimize açıklamalarda bulundu.

 

CATPOWER olarak Elektrikli El Aletleri’nde 18 yıl, Hırdavat sektöründe ise 30 yılı aşkın süredir Global Teknik Hırdavat Dış Ticaret Ltd.Şti. olarak hizmet vermekteyiz. 2000 yılında başlayan Elektrikli El Aleti satış ve servis hizmetimiz günümüze kadar gelmiştir ve devam etmektedir. Elektrikli El Aletleri ithal etmek ve bu ürünlerin devamlılığını sürdürmek, servis hizmeti vermek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir.

Biz CATPOWER ailesi olarak sattığımız ürünlerde her zaman kaliteyi ön planda tuttuk. Hiçbir zaman üreticilerimize “daha ucuzu yok mu?” sorusunu sormadık, “daha kaliteli elinizde ne var diye sorduk.” Çünkü marka olmak tesadüf değildir, ürünün kalitesi ve verdiğiniz hizmet ile ölçülür. Bu anlamda piyasaya sunduğumuz ürünlerde kalite, servis hizmeti ve yedek parçada her zaman tüm gücümüzle hazır olduk. Tüm Türkiye’ye garanti verdik ve arızalı ürünleri 3 günde tamir ettik.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermedik

Şu konuya önemle dikkat çekmek istiyorum. Elektrikli El Aletlerinde mutlaka kaliteye ihtiyaç vardır, bu grubun ucuzu olmaz, spotu olmaz. Biz sarf malzeme satmıyoruz. Elektrikli alette kaliteyi düşürüp fiyatı ucuzlatırsanız siz kaybedersiniz, markanızı kaybedersiniz. Çin’de çok ucuz ürünler bulmak ve üstüne istediğiniz markayı basmak mümkün ancak; kullanıcıyı bir kere kandırırsınız ve ülkemizin parasını bir çöpe atmış olursunuz.

Biz CATPOWER olarak; hiçbir zaman ucuzu almadık, satmadık. Belki piyasadan biraz pahalı olduk ama kaliteden hiç ödün vermedik ve 18 yıldır hiçbir CATPOWER elektrikli el aletini çöpe attırmadık, servis verdik, yedek parça verdik ve tamir ettik.

Fiyatlarımızı düşürdük

Son zamanlarda ülkemizin üzerine oynanan oyunlardan dolayı ekonomimizde bazı dalgalanmalar olmuştur. Zamanla düzeleceğinden hiç şüphemiz yoktur ve bizler yolumuza devam etmekteyiz. Sizlere daha uygun fiyatlara ürün satabilmek adına online satış ağımızı genişlettik ve internet üzerinden satışlara başladık. Ülkemizin başına dert olan faiz ve kredi oranlarını fiyatlarımıza yansıtmadık aksine fiyatlarımızı düşürdük. Bu zor günleri hep beraber ve birlik içinde atlatacağız. Avrupa’nın ve Amerika’nın oyunlarından Allah’ın izni ile kurtulacağız, güçlü bir Türkiye olarak dünyaya kendimizi kanıtlayacağız.