koln

Lincoln Electric Türkiye’den Otomatik Kararan Kaynak Maskesi: EuroOne Kaynak Maskesi

Kaynak sektörünün lider kuruluşu Lincoln Electric Türkiye gazaltı (MIG/MAG) kaynağı, TIG kaynağı ve taşlama işlemleri için ideal bir kaynak maskesi sunuyor. EuroOne kaynak maskesi aydınlık ve karanlık ortamlarda “UV” ve kızılötesi ışınlara karşı DIN 13 gölge seviyesine varan yüksek bir koruma sağlıyor. Kararma ve aydınlanma hassasiyetinin belirlenebildiği maske; kaynakçının yüzünü tamamen örtüyor ve isteğe bağlı olarak öne ve arkaya doğru ayarlanabiliyor. 98,00 x 44,00 mm’lik görüş alanı sunan EuroOne güneş enerjisi ile çalışarak batarya değişim zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. CE normlarına uygun ve poliüretan malzemeden üretilen maske darbeye dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Maske ayrıca taşlama moduna sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Kaynak sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap veren Lincoln Electric Türkiye, kaynak ustalarını zararlı ışınlardan, kıvılcımlardan ve işlemlerde ortaya çıkan çapaklardan koruyan EuroONe kaynak makinesini sunuyor. Gazaltı (MIG/MAG) kaynağı, TIG kaynağı ve taşlama işlemlerinde mükemmel bir deneyim elde etmek isteyen kaynak profesyonelleri için ideal olan bu kaynak maskesi aydınlık ve karanlık ortamlarda “UV” ve kızılötesi ışınlara karşı DIN 13 gölge seviyesine varan yüksek bir koruma sağlıyor. Kaynak ustaları yüzlerini tamamen örten maskenin kararma ve aydınlanma hassasiyetini kolayca belirleyebiliyor.  İsteğe bağlı olarak öne ve arkaya doğru ayarlanabilen EuroOne; 98,00 x 44,00 mm’lik görüş alanına sahip ve güneş enerjisi ile çalıştığı için batarya değişimine gerek duymuyor.

CE normlarına uygun ve poliüretan malzemeden üretilen EuroOne’nın gövdesi darbelere dayanıklı olacak şekilde geliştiriliyor. 55 °C’de aydınlıktan karanlığa 1/16.000 saniyede geçebiliyor. 2 sensöre sahip olan maskede harici kararma kontrolü yapılabiliyor. 1/1/1/2 optik netliğin yanı sıra hafifliği ve kolay kullanımı ile de avantaj sağlayan ürün 9-13 arasında değişen lens karatmasına sahip.