Anasayfa » Boya & İzolasyon » Leke Tutmayan Teknoloji, Marshall SİL-PAK,

Leke Tutmayan Teknoloji, Marshall SİL-PAK,

“Leke Tutmayan Teknoloji” ile geliştirilen ve kolayca temizlenen Marshall SİL-PAK, hareketli ve yaşayan evler için en ideal seçenek. SİL-PAK ürünleriyle boyanan duvarlar üzerinde bir film tabakası oluşuyor ve su bazlı lekeler duvara nüfuz etmiyor.Bu ürün çocukların yaratıcı dünyalarını duvarlara taşımalarına bile izin veriyor. SİL-PAK’la boyanmış duvarlara dökülen kahve, çay, kola, meyve suyu gibi lekelere ek olarak toz, kir, ketçap ve hatta pastel boya ve ruj lekeleri de kolayca temizleniyor. Bu silme işlemlerinde duvarlar zarar görmüyor, tüm canlılığını ve ışıltısını her zaman koruyor.

Anneler bilinçlendikçe, evlerdeki hijyenin de önemi artıyor ve artık tüm ürünlerin en sağlıklı şartları sunması bekleniyor. Bu çerçevede geliştirilen, anne dostu bir diğer Marshall ürünü ise Marshall Antibakteriyel. Antibakteriyel etkisi T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan testler sonucunda sertifikalandırılan bu sağlıklı ürün, içerdiği gümüş iyonları sayesinde insan sağlığına en ufak bir zarar vermeden, bakterilere karşı %99 koruma sağlıyor. Küf ve mantar oluşumuna da karşı dirençli olan Marshall Antibakteriyel’in başka bir önemli özelliği ise, bir sonraki boya işlemine kadar antibakteriyel özelliğini sürekli koruyor olması.

Çocuk odalarını renklendirmek Gör&Boya uygulamasıyla çok kolay

Çocuklar, renkli odalarında vakit geçirmeyi çok seviyor. Anneler de etraflıca düşünüp en uygun renklerle çocuklarına bu konuda harika sürprizler hazırlayabilir. Renk seçerken endişelenmek ve hata yapmak artık tarihe karıştı. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması sayesinde Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile hayal edilen ama kullanmaya cesaret edilemeyen renkleri yaşanan mekânlarda göstermek mümkün oluyor. ‘Marshall Gör&Boya’ uygulamasını kullanarak, tek damla boya kullanmadan istenen renklerle sınırsız deneme yapılabiliyor. iOS ve Android için geliştirilen, ödüllü ‘Gör&Boya’ uygulamasının dünyada 10 milyondan, Türkiye’de 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Bu uygulama ile anneler çocuk odalarını ve tüm mekânları gerçek zamanlı olarak seçtikleri renklerde görebilir, paylaşabilir, en iyi fikri kendi cihazlarının ekranlarında sanal olarak uygulanmış şekilde görebilir.

#Marshall, #silpak, #leketutmayanteknoloji, #teknoloji