Anasayfa » Banyo & Armatür » Koçtaş’ın 2012 Banyo&Mutfak Kataloğu Çıktı
Koçtaş’ın 2012 Banyo&Mutfak Kataloğu Çıktı

Koçtaş’ın 2012 Banyo&Mutfak Kataloğu Çıktı


Koçtaş’ın 2012 Banyo&Mutfak Kataloğu

Koçtaş, evini çok sevenlere kendi tarzlarını yansıtmaları için ilham alacakları 2012 Banyo& Mutfak Kataloğu’nu hazırladı. Koçtaş’ın Banyo& Mutfak Kataloğu’nda; yeni ürünlerin yanı sıra Koçtaş’a özel olarak üretilmiş ve sadece Koçtaş mağazalarında satılan birbirinden farklı yüzlerce ürün  de yer alıyor.

Farklı tarzda ürünlerin ilham verici fikir alternatifleriyle birlikte sunulduğu katalogda ‘Senin Koçtaş Evin! Senin tarzın, senin seçimin’ söylemi ile tüketicilere kendi tarzlarına uygun her ürünü Koçtaş mağazalarında bulabilecekleri mesajı da verilmekte.

Ürün çeşitliliğiyle tüketiciye farklı tarz ve modellerde alternatif sunan ve kaliteli ürünü daima en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, dönemsel olarak çıkardığı kataloglarla müşterilerine evlerini güzelleştirmeleri için fikirler vermeye devam ediyor. Koçtaş banyo ve mutfak kategorisinde, geniş ürün gamı ile beraber yeni ve sadece Koçtaş’ta satılan ürünlerini;  alışveriş fikirleri, dekorasyon önerileri, ürün ipuçları ve fiyat bilgilerinin de yer aldığı Banyo&Mutfak Kataloğu’nda tüketiciyle buluşturdu.


Katalogun banyo bölümünde; banyo dolaplarından aksesuar setlerine, el havlularından paspaslara, banyo perdelerinden metal aksesuarlara, raflardan vitrifiye setlerine kadar çeşitli ürünler belirli bir konsept dahilinde tüketiciye sunuluyor. Öte yandan mutfak kategorisinde çok geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Koçtaş, yeni katalogda bu zenginliği en güzel şekilde ortaya koyuyor. Kataloğun mutfak bölümünde modüler mutfaklar başta olmak üzere mutfak seramiklerinden, masa sandalye setlerine, aydınlatmadan aksesuarlara kadar birçok ürüne katalogda yer veriliyor.
Koçtaş kataloğu cep telefonunda 

Koçtaş ayrıca akıllı telefonlarda kullanılabilecek “QR” kod sistemini de hayata geçirdi. Bu sistem sayesinde tüketiciler Koçtaş kataloğunu cep telefonlarına indirebilir  ve ürünü satın alırken bu katalogdan rahatça faydalanabilirler. Aynı zamanda 2012 Banyo-Mutfak katalog çekimlerine Pinterest sitesinde Koçtaş sayfasından ulaşabilecekler.

Türkiye’nin her köşesinden ulaşılabilir

Koçtaş’ın geniş ürün gamından faydalanmak isteyen tüketiciler, 19 ildeki 36 mağazanın yanı sıra telefon ve web sitesi üzerinden de satın alma yapabiliyor. “Siz seçin, biz getirelim” sloganı ile çalışan alternatif satış kanalları sayesinde seçtiğiniz ürünler Koçtaş garantisiyle evinize kadar teslim edilebiliyor. Ayrıca yapılacak alışverişlerde tüm ürünlerde peşin fiyatına 12 taksit imkanı da sunuluyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*