koln

Kärcher EASY! Force Teknolojisiyle, Yüksek Basınç İlk Kez Bu Derece Kontrol Altında

Basınçlı yıkamanın mucidi Kärcher, EASY!Force teknolojili yüksek basınçlı tabancasıyla profesyonel temizliği bir üst seviyeye taşıyor. EASY!Force sayesinde, yüksek basınçlı makinenin geri tepme kuvveti kullanılarak tutma kuvveti sıfıra indiriliyor. Kärcher EASY!Force tabanca, bedensel olarak yorucu olan basınçlı yıkama temizliğini çok daha ergonomik ve kolay bir şekilde yapmayı sağlıyor.

 Yüksek basınçlı temizlik makineleri ile çalışmak bedensel olarak yorucu olabiliyor. Özellikle yüksek basınçlı tabancaların tetiklerinin sürekli olarak çekilmesi, kısa bir süre içerisinde yorgunluğa ve el bölgesinde ağrılara sebep olabiliyor. Alman temizlik devi Kärcher, bu soruna EASY!Force teknolojisiyle çözüm sunuyor. Kärcher’in EASY!Force tabancaları, yüksek basınçlı makinenin itme kuvvetini kullanarak geri çekilme sırasında sıfır çaba sarf etmeyi sağlıyor.

Sıfır Çaba Maksimum Temizlik: Kärcher EASY!Force

EASY!Force  teknolojisi, omuzdaki ve sırttaki baskı %30 oranında azaltırken aynı zamanda parmaklar ve bilekteki baskıyı da %60 oranında yok ediyor. Bu sayede kullanıcı yorulmadan, daha ergonomik ve rahat çalışabiliyor.

EASY!Force 5 kat daha fazla kullanım ömrü sağlıyor

Yüksek basınç tabancaları genelde, sudaki partiküllerin valflere verdiği hasar sebebi ile arızalanabiliyor. EASY!Force tabanca bu sorunu da ortadan kaldırıyor. Seramik sızdırmaz yuvaya sahip seramik küreden oluşan EASY!Force tabanca, bu sayede hasar verecek olası partiküllere karşı koruma sağlayarak, 5 kat daha fazla kullanım ömrü sunuyor. EASY!Force tabancanın emniyet mandalı da tetiğe yanlışlıkla basılmasını engelleyerek maksimum güvenlik sağlıyor.

 

#yıkamamakinesi #karcher #yıkamatabancası #basınçlıyıkama