koln

“Karbosan, Her Zaman En Önde Olduğunu Bu Fuarda da İspatladı”  

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili değerlendirmeleriniz ve izlenimleriniz neler? Fuar firmanız açısından nasıl geçti?

Geleneksel hale gelmeye başlayan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, sektör paydaşlarını bir araya getirmeye devam etmektedir. Bu konuda yapılmaya başlandığı günden itibaren Karbosan, fuarın Platinum sponsoru olarak desteğini vermektedir. Karbosan olarak tüm yetkin personelimiz ile tam kadro,  her fuar günü standımızda müşterilerimizi ve misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Şartlar ne olursa olsun Karbosan her zaman işinin başında ve en önde olduğunu da bu fuarda yeniden ispatlamıştır.

Fuara katılan ziyaretçi profilini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Dünya genelinde yaşanılan salgın nedeniyle 2020 yılı fuarı, diğer fuarlardan daha farklı geçmiştir. Yerli ziyaretçilerin önceki yıllara göre daha az katılım sağladığı fuara, yabancı ziyaretçilerin daha fazla ilgi gösterdiği gözlemlenmiştir. Buna rağmen işinin profesyoneli satınalma uzmanları, mühendisler, ar-ge ve iş geliştirme uzmanları spesifik işler çıkarmak adına katılım göstermiştir.

Videoyu izlemek için tıklayınız!

Gelecek sene düzenlenmesi planlanan 2021 Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı hakkında yorum ve önerileriniz var mı?

Fuarlar büyük ölçüde ticari platformlar olsa da sosyal sorumluluk değeri de taşımalıdır inancındayım. Bu nedenle öncelikli hedefimiz ülkemiz sanayisini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmak ve insanların sosyal hayatına katkı sağlamak olmalıdır. 2021 Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı için; fuar alanının bir bölümünde işinin profesyonellerince ekonomi, eğitim, sağlık ve sektörel alanlarında paneller düzenlenebilir.

Son olarak eklemek istedikleriniz?

Tüm Dünya’nın mücadele ettiği Covid-19 virüsünün tam anlamıyla hayatlarımızdan çıktığı, yeniden sanayi ve ticaret konuşmaya başladığımız günlerin bir an evvel gelmesi dileğiyle. Sizlerin vasıtası ile herkese sağlıklı günler dilerim.