KANCAOĞULLARI MOBİLYA AKSESUARLARI: “En kaliteli ürünleri, en uygun fiyata ve en kısa zamanda ulaştırıyoruz”

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?
1985 yılında kurulmuş firmamız mükemmeliyetçi yapısı ve müşterilerinin taleplerine zamanında ve en uygun şekilde çözümler yaratmasıyla kısa zamanda sektörde önemli firmalar arasına girmiştir. Uzun yıllardır freze bıçak elmas testere gibi ürünlerin alım satımını yapan firmamız daha sonra KOHERTZ markası adı altında Türkiye’nin her yerinde hizmete girdi. Müşterisinin beklentilerini her şeyin üzerinde görerek kesici takımlar alanında gururla hizmet vermektedir. KOHERTZ markası olarak sürekli kaliteyi artırmaya yönelik çalışmalarımızdaki yegâne hedef siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en hızlı şekilde sunabilmektir. Kuruluşumuzdan bugüne değin sizlerden aldığımız ve her geçen gün artmakta olan talepleriniz ilkelerimizin ve hedeflerimizin en büyük destekçisi olmuştur.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?
Elmas Testere, Freze Bıçakları, Bits Uçlar, Pançlar, Budak Matkapları, Menteşe Matkapları vs.. İstanbul Hırdavat Fuarı’nda sergileyeceğimiz ürünler arasında yer alıyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?
Markamızın etkinliğini artırıp müşteri portföyümüzü daha da genişletmek ve potansiyel müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine karşılık verebilmek için gerekli fizibilitenin yapılması beklentilerimiz arasında yer alıyor.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem
yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?
En kaliteli ürünleri en uygun fiyata ve en kısa zamanda müşterilerimize sunmak sürekli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte? Sektörel anlamda ve ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirme alabilir miyiz?
Gelişen ve değişen rekabet koşullarında kendini sürekli yenileyen ve kaliteyi artırarak müşteri talepleri doğrultusunda hareket eden firmaların sektörde ayakta kalacağını düşünüyorum.

#KANCAOGULLARI, #Mobilya, #Aksesuar, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT