koln

İstanbul Hırdavat Fuarı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

İstanbul Hırdavat Fuarı tanıtım ekibi, Dubai Big 5 Show’da yer alarak fuarın duyurulması için çalışmalarına hız verdi. 39. Kez dünya inşaat sektörünü bir araya getiren Dubai Big 5 Show’da, geçtiğimiz yıl 64 ülkeden 2.600 firmaya yakın katılımcı yer alırken, fuarı 140 ülkeden 65.000 kişi ziyaret etti. İstanbul Hırdavat Fuarı tanıtım ekibi de, tek tek stantları ziyaret ederek 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın dünya genelinde duyurulması için çalıştılar.

 

Geçtiğimiz yıl da fuarın sponsorları olan Karbosan Platinum, Magmawelt, Egebant, SGS El aletleri ve Uğur Hırdavatçılık Gold sponsorluklarını yenilediler. 3. yılında 3. Salonunu açan fuar, büyüyerek yoluna devam ediyor.

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından, kaynak makinalarına, D.I.Y(kendin yap)  ürünleri, zımba ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği  ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar 10 bin ürün çeşidinin yer aldığı fuar, yerini büyüterek daha geniş bir alanda 3 salonda açılmaya hazırlanıyor.

Fuarı ziyaret edecek kişilerin büyük çoğunluğu, sektördeki yeni teknolojileri yakından görmek, ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen; üretici ve toptancı firmaların üst düzey yöneticileri, satın alma müdürleri ve mühendisler olacak.

Türkiye’nin spesifik anlamda tek organizasyonu olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, gerçek ticari bir arenaya ev sahipliği yaparak, iş hacminin arttırılmasına yönelik özel fırsatlar sunuyor. Fuarda etkin sonuçlar alınabilmesi için; ziyaretçi çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ekiple, hedef ülke & hedef sektör eşleştirmeleri yapılarak doğru ve sağlıklı iletişim çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Stratejik konumu ve ticari vizyonu sebebiyle, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun merkezinde üreticileri ve alıcıları kolaylıkla bir araya getirebilme avantajına sahip Türkiye, kendi başına gelecek vaat eden pazar olmakla birlikte, komşu ülkeler de göz önüne alındığında çok büyük bir pazara erişim olanağı sunuyor.

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı Ekibi, Dubai Big 5 Show’da Yer Alarak Tanıtım Çalışmalarına Devam Ediyor

Tayvan ve Çin Hırdavat Fuarlarından sonra Dubai Big 5 Show’a katılarak 3. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın tanıtılması için çalışan proje ekibi, fuarın ziyaretçi çalışmalarını yüz yüze gerçekleştiriyorlar.

Küçük ve orta ölçekli firmalar için dış pazarlara açılma imkanı, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sektör profesyonelleri ve satın alma yetkilileri ile buluşma fırsatı, yeni pazarlar, yeni hedef ülkeler, yüksek iş hacmine anında erişim olanağı, nitelikli ziyaretçi ile geniş networking imkanı sağlanan, 3. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, endüstriyel yelpazesinde daha geniş müşteri portföyüne erişim olanağı sunuyor. Üretim verimliliğini ve rekabeti artırmayı hedefleyen küçük ve orta boy işletmelerin Türkiye’den ve çevre ülkelerden gelerek fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.

e- bileti online olarak web sitesinden ücretsiz temin edilecek olan fuar, 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Detaylı Bilgi İçin:

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.istanbulhirdavatfuari.com web sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim adresleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

 

Voli Fuar Hizmetleri A.Ş.

Kurumsal İletişim Müdürü

Ebru Pekel

Evren Mahallesi Bahar Caddesi Polat İş Merkezi B Blok Kat:3

Güneşli- Bağcılar/ İstanbul

Tel: 0 212 604 50 50

www.voli.com.tr 

ebru.pekel@voli.com.tr