Anasayfa » İletişim/Künye

İletişim/Künye

istmag-logo

GRUP BAŞKANI
H.Ferruh IŞIK

İSTMAG MAGAZİN GAZETECİLİK İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Adına İmtiyaz Sahibi:
Mehmet SÖZTUTAN

Kurumsal İletişim Müdürü:
Ebru PEKEL

Editör:
Murat Uludasdemir
murat.uludasdemir@img.com.tr

Reklam Müdürü:
Zülküf KARADAYI
zulkuf.karadayi@img.com.tr

Web Tasarım ve Uygulama
İMG Bilgi Teknolojileri

Muhasebe Müdürü
Mürsel GÜRLER

İletişim:
Adres: Evren Mah. Bahar Cad. Polat İş Merkezi B Blok No:1 K:4 Güneşli – Bağcılar / İstanbul / Türkiye
Tel: 0212 604 51 00 Faks: 0212 604 51 35
Email: web@img.com.tr

Kurumsal web sitemiz : www.img.com.tr

Eğer bir halkla ilişkiler şirketi profesyoneli ya da kurumsal ilişkiler sorumlusu iseniz ve ilgili bölümlere basın bülteni göndermeyi düşünüyorsanız, e-mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı- Sitemizde yayınlanan haberlerde, videolarda basın ahlakına, hukuk ilkelerine, insan hak ve özgürlüklerine bağlı kalacağımıza söz veririz. Sitemiz kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

4 yorum

  1. Merhaba,

    Açık alanda bir perakende ve toptan satış yapabileceğimiz, inşaatlara her türlü toptan malzeme verebileceğimiz evlere kişisel mutfak banyo bahçe gibi alanlarda dekorasyon malzemeleri ve tamirat malzemeleri sunabileceğimiz bir işletme kurmayı düşünüyoruz. Bunun için bize ön fikir verebilecek bir yazı yada metin arıyoruz ancak arayışımız sonuçsuz kaldı. Maliyetleri de öğrenebileceğimiz bu anlamda bize yardımcı olabilecek bir web sayfası yada ilgili var mıdır.
    Şimdiden teşekkür ederim.

  2. hayırlı işler kktc de hırdavat ve inşaat malzemeleri satış yeri açıyorum sizden kataloğ fiyat listesi ve toplu alımlarda en son iskonto oranını rica ederim teşekürler. ben çok yaklaşık 20 yıldır kktc de su tesisatı merkezi ısıtma su arıtma olarak hizmet veriyorum ve şimdi bir yola çıktık bize yardımcı olabilirseniz ne mutlu bize

  3. Reklam bedellerini öğrenmek istiyoruz.

Cevapla