Hırdavat Fuarı Sektörü Ağırlamaya Hazırlanıyor

Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 12 – 15 Mart tarihleri arasında

İstanbul Fuar Merkezi’nde

Hırdavat Fuarı “Daha Büyük Alan, Daha Geniş Katılım ve Daha Geniş Zaman”da Sektörü Ağırlamaya Hazırlanıyor

Türkiye’nin hırdavat sektöründeki tek ihtisas fuarı olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, gerçek ticari bir arenaya 4. kez ev sahipliği yapıyor.

Üretimin, ihracatın, sanayinin ve iş hacminin arttırılmasına yönelik özel fırsatlar sunan İstanbul Hırdavat Fuarı 2020, katılımcılarına daha fazla ticari imkanlar oluşturmak adına alanını genişletme ve fuarın süresini uzatma kararı aldı.

Üretim yapan büyük, küçük ve orta ölçekli firmalar için dış pazarlara açılma imkânı nitelikli fuarlardan geçtiğini bilen Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, etkin sonuçlar alınabilmesi için yurt dışı ve yurt içi ziyaretçi çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ekiple, hedef ülke & hedef sektör eşleştirmeleri yaparak doğru ve sağlıklı iletişim çalışmaları gerçekleştiriyor.

İstanbul Hırdavat Fuarı; bölgemizde ve yakın ülkelerde Hırdavat ve Nalburiye malzemeleri üzerine ihtisaslaşmış bir fuar bulunmaması sebebiyle, Asya, Avrupa ve Ortadoğu’nun tam merkezinde üreticileri ve alıcıları kolaylıkla bir araya getirebilme avantajı ile katılımcı ve ziyaretçilere büyük bir imkan sağlıyor.

Elektrikli ve mekanik el aletleri ve aksesuarlarından, kaynak makinalarına, D.I.Y(kendin yap)  ürünleri,  zımba ve çivi makinaları ve aşındırıcılara; lazer aletleri ve iş güvenliği  ekipmanlarından izolasyon, yalıtım ve tecrit malzemelerine, boyacı ve kilit aksesuarlarına kadar ürün çeşidinin yer aldığı ve 15 bin m2’lik bir alanda kapılarını açacak olan Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı, 10 bin kalem ürün çeşidinin sergileneceği en büyük ticari arena olacak.

Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurt içi ve yurt dışı temsilciler olmak üzere, sektörün tüm mensuplarını bir arada olduğu Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nda güçlü ticari ilişkiler kurmak adına yerinizi alın.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili daha detaylı bilgi için web adresi: www.istanbulhirdavatfuari.com