Hırdavat Fuarı 14-17 Mart’ta Ziyaretçilerini Bekliyor!

14 – 17 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde katılımcı ve ziyaretçilerine kapılarını açacak olan fuar, 10 bin kalem ürünün sergileneceği ticari bir arenaya ev sahipliği yapacak. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ve uluslararası statüsü kazanan 3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’na Karbosan Platinum, Egebant, SGS El Aletleri ve Uğur Hırdavatçılık Gold sponsor olarak destek veriyor.

Online Davetiye İçin Tıklayınız

Anadolu’dan Yoğun İlgi Var

Kuzey Afrika ve Ortadoğu pazarlarından ciddi anlamda ziyaretçi beklenen fuara hırdavat sektörü mensuplarının ilgisi büyük. Hırdavat Fuarı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana, Bartın, Balıkesir, Diyarbakır, Gaziantep, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Denizli, Tekirdağ ve Anadolu’nun farklı şehirlerinden, yerli üreticilerin ürünlerinin sergileneceği ve tüm Türkiye’yi kucaklayan bir fuar olacak. Ayrıca Dünya’nın çeşitli ülkelerinden katılımcıların yer aldığı alternatif ürün ve yeniliklerin sergileneceği ticari bir arena olacak.

14  – 17 Mart tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak olan fuar, 10:00 ile 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.