Anasayfa » Boya & İzolasyon » Henkel’den PVC Boru Uygulamaları İçin Yeni Yapıştırıcı: Tangit PVC-U Express
Henkel’den PVC Boru Uygulamaları İçin Yeni Yapıştırıcı

Henkel’den PVC Boru Uygulamaları İçin Yeni Yapıştırıcı: Tangit PVC-U Express


Henkel’den PVC Boru Uygulamaları İçin Yeni Yapıştırıcı

Geliştirdiği çözümlerle yapıştırıcı teknolojilerindeki öncülüğünü sürdüren Henkel, güçlü, hızla kuruyan ve özel fırçası ile uygulama kolaylığı sağlayan sert PVC boru yapıştırıcısı Tangit PVC-U Express 1 kg’yi kullanıma sundu.

“Çamaşır ve Ev Bakımı”, “Kozmetik/Kişisel Bakım” ve “Yapıştırıcı Teknolojileri” alanlarında dünyanın öncü ve lider markalarından biri Henkel, profesyonel uygulamalar için geliştirdiği güçlü ürünlerle fark sağlıyor. Henkel’in yapıştırıcı ürünleri ailesine katılan sert PVC boru yapıştırıcısı Tangit PVC-U Express Fırçalı 1 kg, etkin ve profesyonel bir çözüm sunuyor.

Stabilize edilmiş tehrahidrofuran esaslı çözücü içeren Tangit PVC-U Express, hızla kuruması ve güçlü bir etki göstermesinin yanı sıra, özel fırçasıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor. Uygulanacak bar başına sadece 15 dakika bekleme süresinin yeterli olduğu Tangit PVC-U Express, yüksek basınç dayanımı gösteriyor. Tangit PVC-U Express, basınca maruz kalan akışkanlar için kullanılan thermoplastik boru sistemleri standardına (EN 14814) uygundur.

Tangit PVC-U Express, atık su, endüstriyel tesis, gaz ve tarımsal sulama gibi alanlarda kullanılan sert PVC’den yapılmış basınçlı boruların, bağlantı yerlerinin birleştirilmesi için ideal bir tercih olacak.

Bir yorum

  1. Merhaba bay bayan yetkili

    Diyarbakır’da size ulaşmaktayım resmi kurum ihalelerine giriyorum 26 kg tangit ihtiyaçım bana yardımcı olursanız sevinirim
    İyi çalışmalar
    Mesut Timurtaş
    05322250907