Anasayfa » Dosya Konusu » Hassan, Ana Bayileri İle Katar ve Malezya’yı Keşfetti

Hassan, Ana Bayileri İle Katar ve Malezya’yı Keşfetti

HASsan, Ana Bayileri ve eşleri için her yıl farklı destinasyonlara düzenlediği gezi organizasyonu kapsamında bu yıl Katar ve Malezya‘ yı keşfetti.

09 Nisan 2018 Pazartesi günü başlayan yolculuğun ilk durağı, geleneksel anlayışla bütünleşen modern yapıların hakim olduğu ve islam dünyasının farklı bölgelerinden izler taşıyan Katar’ın başkenti Doha oldu.

Hassan’ın ikinci durağı Asya’nın incisi olan MALEZYA

Dört kültürü buluşturan Penang Adası ile Malezya Seyahatine start verildi. Geziye, Unesco Dünya Mirası Listesinde bulunan Georgetown ile başlayan Hassan Misafirleri; Penang Hill, Kek Lok Si Tapınağı, Kapitan Keling Camii, Khoo Kongei Klan Evi ( Unesco ) ve Penang Peranakon müzesi ziyaretleri ile ilk gün tamamlandı.

Güneydoğu Asya’nın en görkemli başkenti Kuala Lumpur

Malezya’nın ekonomik, kültürel, finans merkezi olan ve Güneydoğu Asya’nın en hızlı büyüyen başkenti Kuala Lumpur Hassan Ana Bayilerinin seyahat durakları arasında yer aldı.

Putra Jaya turu, Petronas Kuleleri, Telekomünikasyon Kulesi, Genting Highland, Batu Mağaraları gibi eşsiz güzellere sahip olan şehir, Ana Bayiler ve eşlerinden tam not aldı.

#Hassan, #Malezya, #KualaLumpur