HAIS Ailesinin Yeni Üyeleri Satışa Sunuluyor : Havalı Zımba Ve Çivi Tabancaları

Hobi amaçlı ahşap işleme makinaları ile sektörde kendisine yer bulan HAİS ürünleri, her geçen gün çeşidini arttırarak, yeni ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Ürün çeşitleri arasında Şerit Testere Makinaları, Ahşap Torna Makinaları, Planya ve Kalınlık Makinaları, Kıl Testere Makinası, Bant Zımpara Makinası gibi birçok ürün bulunuyor. Ürünler amatör ve profesyonel seri arasında her iki kesime hitap ediyor.

Bu ürünlerin yanı sıra piyasaya sunulacak yeni havalı zımba ve çivi tabancaları da bulunuyor. Yeni grup havalı ürünler 8016 serisi, 8016B serisi, F32 Serisi, F50 serisi, P630 serisi, N851 serisi, F50/9040 serisi ve 9240 Serisi olarak toplamda 8 çeşitten oluşuyor. HAİS markasına ait bu ürünler profesyonel kullanıma uygun olarak tasarlanmış olup üretilen seriler 6 farklı zımba ve çivi çakımında kullanılabilmektedir. Zımba Teli tüketiminde ilk sırada kumaş döşeme ve mobilya üretiminde kullanılabilecek olan 80 serisi zımba teli ve bu teli çakmak için 8016 ve 8016B serisi tabancalarla hizmet veriyor. Mobilya üreticisinin bir diğer yardımcısı olan brad tipi çiviler için HAİS F50 ve F32 tabancaları üretilmiş olup tabancalar arasında hem 90 serisi zımba teli hem de brad çivi çakan F50/9040 serisi ürünler üreticilerin işlerini fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Havalı çivi ve zımba tabancalarında sarf yedek parça ihtiyacının had safhada olduğu düşüncesi ile yedek parçada kesinlikle stok sıkıntısı olmamakla birlikte, tüm serilerin yedek parçaları ürünlerle birlikte satışa sunuluyor.

Şubat ayı sonunda satışa sunulacak ürünlerin yanı sıra tüm bu tabancalarda kullanılabilecek zımba teli ve brad çiviler yine HAİS markası altında Mart ayı sonunda Acısan Makine tarafından üretilip tüm müşterilerinin hizmetine sunulacak.