koln

“Güçlü İşbirliği, Güçlü Dostluk Prensibiyle Sektöre Hizmet Veriyoruz”

Kaynak makinesi, jeneratör, kompresör, havalı el aletleri, pülverizatör, pafta makinesi, kaynak maskeleri ve aksesuarları gibi birçok ana ürün gruplarıyla sektöre hizmet veren Saygı Hırdavat, otomotiv, makine, enerji, kimya, tekstil ve deri ve tarım gibi birçok farklı alanda kullanılmak üzere müşterilerine ürün sunuyor.

İnovatif anlayış ile sürekli yeni ürün araştırmaları yaparak iş ortaklarına uygun fiyat ile kaliteli ürün vermeyi hedeflediklerini belirten Saygı Hırdavat Genel Müdürü Sedat Saygılı, dergimizin bu ayki sayısının konuğu olarak firma hakkındaki bilgilerini bizlerle paylaştı.

 Firmanız ve faaliyet alanlarınız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

 2006 yılında KARONA ITALY markasıyla adım attığımız makina sektöründe, 2015 yılında dünyaca tanınan bir marka olan RONGPENG markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak Havalı El Aletleri grubuna giriş yapmış bulunmaktayız.

Daha yenilikçi ve güçlü kadrosu ile piyasanın nabzını tutan, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak sektöre hizmet sunmaktayız.Yurt dışında açmış olduğumuz ofislerde sürekli yenilikçi teknoloji ve ürün araştırmaları yaparak iş ortaklarımıza daima uygun fiyat ve kaliteli ürün vermeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda piyasada hızlı yer edinmiş ve kendimizi kanıtlamış durumdayız.2019 yılı itibariyle 55 ana bayi, 100’ü aşkın alt bayi ve satış sonrası hizmet noktaları ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Saygı Hırdavat olarak genel ilkemiz; “güçlü işbirliği, güçlü dostluk”

 Firma olarak ürettiğiniz ürünlerle hangi sektörlere hizmet vermektesiniz?

Otomotiv, makine, enerji, kimya, tekstil ve deri ve tarım sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

 Ürün gamınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Saygı Hırdavat olarak kaynak makinesi, jeneratör, kompresör, havalı el aletleri, pülverizatör, pafta makinesi, kaynak maskeleri ve aksesuarları gibi birçok ana ürün gruplarıyla müşterilerine hep daha kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlamıştır.

İçinde bulunduğunuz sektörü nasıl değerlendirirsiniz?

Her ne kadar son yıllarda özellikle kur sebebiyle sıkıntılı süreçler geçiriyor olsak da gelişmekte olan bir ekonomimiz ve genç nüfusumuz ile ülkemiz büyümeye ve dolayısıyla sektörümüz de büyümeye devam edecektir. Temennimiz 2019 yılında hem küresel hem de bölgesel piyasaların daha iyi olmasıdır.

Firma olarak hedeflerinizden bahsedebilir misiniz?

Saygı Hırdavat, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla, müşteri taleplerine uyumlu, tam zamanlı ve ekonomik çözümler sunarak; aranılan, başarılı ve güvenilir bir kurum anlayışı ile, teknolojik gelişme ve organize olmuş ekiple, sürekli iyileşmeyi politika olarak benimsemiştir.

Amacımız, ana bayi sayısını arttırmak ve satış sonrası hizmet noktalarımızı genişleterek müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermektir.