koln

Gedore El Aletleri Automechanika Fuarındaydı

n19Gedore bünyesinde bulundurduğu Gedore, Altaş ve Festool markaları ile Automechanika fuarında ürünlerini kullanıcılara tanıttı.

Automechanika fuarı Dünya’nın en büyük otomotiv after market fuarı olarak farklı ülkelerde her sene yoğun katılım ile düzenleniyor. Bu sene de 9-12 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen fuarda Gedore El Aletleri çatısı altında bulunan Gedore, Altaş ve Festool markalarımız ile bu fuarda öne çıkan ürünlerimizi sergiledik ve müşterilerimiz ile buluştuk.

En zorlu kullanım şartları için geliştirilmiş Festool elektrikli ve havalı el aletleri otomotiv endüstrisinin büyük oyuncuları tarafından sistem tedarikçisi ve çözüm ortağı olarak kabul edilmiştir. En üst sınıf el aletleri üreticisi olarak Festool, kaporta servislerinin ve araç üreticilerinin mükemmel yüzey kalitesine ulaşmalarında en büyük yardımcısı olmayı hedefliyor.  Bunun için de Festool markamızdaki elektrikli ve havalı zımpara ve polisaj makineleri, el aletlerine son derece uyumlu aksesuarlar, çalışma ortamındaki toz sorununu çözen üstün toz emiş sistemleri ve çalışma ortamı ekipmanları otomotiv sektörünün hizmetindedir. Automechanika fuarında Festool’un otomotiv sektörü için geliştirdiği ürünleri ve yeniliklerini tanıtma fırsatı bulduk. Fuarda kullanıcılar ürünleri deneme fırsatı da buldu. Ürünlere ilgi her zaman olduğu gibi çok yoğundu.

Diğer yandan Gedore ve Altaş mekanik el aletleri ile Türkiye’de 45 yıldır otomotive endüstrisi ve sanayinin hizmetindeyiz. Markalarımızdann20 Gedore 1919 yılından beri Almanya’da üretim yapan, premium segmentte en üst kalite standartlarında, 7000 çeşit ürünü portföyünde bulunduran amiral gemimiz.  Gedore markamızdaki innovasyon ödüllü Tork Anahtarlarımızı, L-Boxx alet kutusu sistemlerimizi, takım arabası, çektirme ve diğer ürün gruplarımızı ve Lösomat markalı şarjlı, elektrikli, hidrolik ve pnömatik tork anahtarlarını bu fuarda sergiledik.

Bildiğiniz gibi Altaş markamız ile Gedore grubunun teknolojik bilgi birikimini ve kalite standartlarını ekonomik çözümler ile birleştirerek ortaya çıkardığımız kaliteli el aletlerini otomotiv sektörünün hizmetine sunuyoruz. Altaş uzun yıllardır otomotiv sektöründeki büyük üreticilerin, servislerin   çözüm ortağı olmuş yenilikçi bir marka. Bu fuarda da Altaş markamızın geniş ürün programını ve yeni ürünlerini sergileme fırsatı bulduk. Bijon anahtarları, penseler, tork anahtarları, lokma setleri, takım arabaları, tornavida ve anahtarlarımız büyük beğeni topladı.