Anasayfa » Gündem » Fischer TÜRKİYE YENİ OFİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI
Fischer

Fischer TÜRKİYE YENİ OFİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

1948 yılında Almanya’nın Baden Württemberg eyaletindeki Waldachtal bölgesinde kurulan fischer’in, yetmiş yıla yaklaşan ve hep en iyiyi üretme amacıyla devam eden serüveninde Türkiye ofisi yedi yıl önce açıdı. 2010 yılında kurulduğu günden itibaren İstanbul Kadıköy’deki ofisinden inşaat sektörüne üst düzey çözümler konusunda hizmet veren fischer Türkiye, gün geçtikçe büyüyen ekibi ile 2017 yılı itibariyle hizmetlerini İstanbul Kartal’daki yeni ofisinde sürdürecek.

Temmuz ayında gerçekleştirilen açılış töreni, fischer Türkiye ekibi, çözüm ortakları, inşaat sektörü için önemli konumdaki müşteriler, tasarımcılar, danışmanlar ve tedarikçilerin katılımıyla daha da renkli hale geldi. Sektöre ve yeniliklere dair pek çok konunun konuşulduğu açılış töreni ve devamındaki akşam yemeği davetinde farklı alanlardan pek çok profesyonel bir araya gelme fırsatı buldu. İnşaat sektörüne bağlantı elemanları, pasif yangın durdurucu sistemler, cephe sistemleri, yapı kimyasalları gibi pek çok alanda özel çözümler ve üst düzey ürünler sunan fischer, giderek büyüyen pazar payı ile dünya çapında edindiği marka değerine ülkemizde de ulaşmak ve Türkiye inşaat sektörüne katma değer yaratmaya devam edebilmek adına, büyüyen ihtiyaçları da gözeterek taşındığı yeni ofisinde çalışmalarına devam edecek.

fischer Şirketler Grubu Merkezi Hakkında

Almanya’nın Kuzey Kara Orman bölgesindeki Waldachtal’da bulunan fischer şirketler grubu, dünya çapında 4.600 çalışanıyla 2016 yılında 755 milyon Euro satış gerçekleştirmiştir. Aileye ait şirketler, 34 ülkedeki 46 şirketini işletmekte ve 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Şirketler dört bölümden oluşmaktadır: fischer sabitleme sistemleri, fischer otomotiv sistemleri, fischertechnik ve fischer danışmanlık.fischer sabitleme sistemleri, sabitleme teknolojisinin önemli alanlarında teknolojik pazar lideridir. fischer, kişisel müşterilerden zanaatkarlara ve kilit müşteri ortaklarına kadar geniş bir müşteri yelpazesine teknik mükemmeliyet getiren ürünler sunmaktadır.fischer otomotiv sistemleri otomobil iç mekanları için yüksek kaliteli parçalar üretmektedir. Şirket, plastik işleme segmentinde son derece yetkin olup otomotiv endüstrisi için önemli bir ortaktır. fischer otomotiv sistemleri hava giriş kapakları, bardak tutucuları, tepsiler ve çok fonksiyonlu parçalar üretmektedir. fischertechnik hem inşaat seti hem de eğitici oyuncak sektöründe faaldir. Son oyuncak üreticilerinden biri olan fischertechnik, ürünlerini sadece Almanya’da geliştirir ve üretir.fischer consulting şirketin kendi içerisinde geliştirilen yetkinlik ve becerilerden ortaya çıkmıştır, fischer ProcessSystem’in temel amacı müşterilerinin menfaatleri doğrultusunda kalıcı ve sürekli gelişme sağlamaktır. fischer consulting yalın ve verimli süreçlere sahip olabilmeleri için küçük ve orta ölçekli şirketlere, resmi kurumlara ve büyük şirketlere tavsiyeler verir.

#Almanya #Waldachtal #fischer #fischerProcessSystem #üretir.fischerconsulting #fischertechnik

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*