Anasayfa » Hırdavat & El aletleri » FIRAT TEKNİK HIRDAVAT: “Teknik hırdavatta uzman isim”

FIRAT TEKNİK HIRDAVAT: “Teknik hırdavatta uzman isim”

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?

Fırat Teknik Hırdavat Ltd. Şti. olarak 1992’den bu yana hırdavat sektöründen sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın sevincini yaşamaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren teknik hırdavat sektöründe faaliyet gösteren firmamız Frt®, Mercure®, Luxor®, Falcon®, Vata® markaları altında; çelik bağlantı ve sabitleme elemanları, kırıcı-delici uçlar ve her çeşit matkap uçları, testereler, el aletleri, maket bıçakları, fırça ve zımparalar, manderen çeşitleri, bits uçlar, metre ve çeşitli ölçü aletleri, endüstriyel kalemler, yapıştırıcı grubu ve güçlendirici kimyasal kartuşlar gibi muhtelif ürünlerin müşterilerimizle buluşturulmasında etkin rol üstlenmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren, yüksek kaliteye verdiği önem firmamızı bugünlere taşıyarak müşterilerinin de güvenini kazanması konusunda daima başarıya ulaştırmasını sağlamıştır. Kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat gibi unsurlar daimi prensiplerimiz arasında yer
almaktadır. 26 yılı geçen tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile sürdürdüğümüz dürüst ve kaliteli ticaretimizde yanımızda yer alan herkese gönülden teşekkür ederek bugün olduğu gibi yarında güzel günlerde birlikte olmayı dileriz.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz? Özellikle öne çıkaracağınız yeni ürününüz bulunuyor mu? Standınızı ziyaret edecek misafirleri neler bekliyor?

2017 sonlarında firmamız, bünyesine kattığı Vata marka el aletleri grubunu yeniden kullanıcıların hizmetine sunmayı hedeflerken, ayrıca yeni yılda ölçü aletleri ve diğer bazı ürün gruplarında da çeşitliliği artırma yolunda ilerlemektedir.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?

İstanbul Hırdavat Fuarı; sektörün ileri gelen yayını olan Nalbur Teknik dergisinden de takip ettiğimiz üzere birçok sanayici ve ticaret ehli firmaları birbirinden değerli ziyaretçileri ile buluşturan yerli bir organizasyon. Bu anlamda İstanbul Hırdavat Fuarı’nı destekliyor ve önemsiyoruz.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?

Dürüst, ahlaklı ve ilkeli çalışma prensiplerimizle bu ülkenin değerleri ile yoğrulmuş olmak bizlere daha çok çalışma azmi veriyor. Kısıtlı üretim kaynaklarından doğan piyasa ihtiyaçlarının doğrudan karşılanması amacı ile kaliteden ödün vermeksizin uygun fiyatlı ürünlerin dünya genelinde araştırılıp tüm ülke bazında bayilerimiz aracılığı ile nihai kullanıcılara ulaştırılmasında etkin rol oynamak başta gelen hedeflerimizdendir.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte? Sektörel anlamda ve ayrıca ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirme alabilir miyiz?

2018 yılında yerli ve milli üretim tezgâhlarının kurulması, ayrıca ülkemizin ihraç edebileceği, ekonomiye katma değer sağlayan ürün gruplarında yoğunlaşması oldukça önemsediğimiz konular. Coğrafi konumu sebebiyle Ortadoğu, Afrika, Avrupa ve Doğu Türk devletleri ile yapılabilecek ticaret hacminin genişletilmesi çalışmaları kapsamında hırdavat sektöründen de olumlu adımların atılması hususunda üzerimize düşen görevi üstlenmeye hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.

Son olarak hırdavat ve nalburiye sektörüne iletmek istediğiniz bir mesaj var mı?

Sektörümüzde faaliyet gösteren herkese sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı günler dileriz.

#FiratTeknik, #Uzman, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT