Anasayfa » Gündem » EVOBOND’UN TÜRKİYE’DEKİ TEK DİSTRİBÜTÖRÜ BİLGESAN OLDU
EVOBOND

EVOBOND’UN TÜRKİYE’DEKİ TEK DİSTRİBÜTÖRÜ BİLGESAN OLDU

Pazarda 502 hızlı yapıştırıcısı ile kendini kanıtlamış EVOBOND markası, Bilgesan Teknik Hırdavat ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşmayla birlikte EVOBOND’un Türkiye’deki tek distribütörü Bilgesan Teknik Hırdavat oldu.

Sektörün güvenilir ve kaliteli markaları ile çalışmayı ilke haline getiren Bilgesan, bünyesine aldığı distribütörlüklerle ürün grubunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda 20 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında olan EVOBOND markası ile yaptığı anlaşma sonucu markanın tek Türkiye distribütörü Bilgesan Teknik Hırdavat oldu.

Konu ile ilgili Nalbur Teknik dergisine açıklama yapan Bilgesan Genel Müdürü Kimya Mühendisi Tahir Bilge; firma olarak önceliklerinin ürün kalitesi olduğunu, sonrasında piyasadaki rakiplerine göre fiyat rekabeti olduğunu belirtti. Bilge: ‘Bu gelişme ayrıca markayı Türkiye pazarında daha yukarıya taşımak için firmanın bize verdiği desteği gösterir’ dedi.

“502 hızlı yapıştırıcısıyla kalitesini kanıtlamış bir marka”

20 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında bulunan ve bu yüzden marka bilinirliğinin yüksek olduğunu  ileten Bilge, EVOBOND’un Tayvan menşei olduğunu ve Türkiye’de 502 hızlı yapıştırıcısıyla kalitesini kanıtlamış bir marka olduğunu aktardı.

Bilgesan Genel Müdürü Kimya Mühendisi Tahir Bilge: “Evobond markası Türkiye pazarında sadece hızlı yapıştırıcısıyla bilinmektedir. Kalite konusunda pazarda çok iyi konumdadır. Evobond Türkiye tek distribütörü olarak amacımız Evobond markasının diğer ürünlerini pazara sokmak için çaba sarf edeceğiz. Kalite konusunda çok iyi konumda olan hızlı yapıştırıcısının yanında diğer ürünlerin de Türkiye pazarında daha üst seviyeye gelmesi için çaba sarf edeceğiz.” diyerek sözlerine son verdi.

#EVOBOND #BilgesanTeknikHırdavat #distribütörlük #Tahir Bilge

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*