Eltos, Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu!

Eltos El Aletleri, 12 – 15 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından profesyonel sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 4’üncü Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu.

Geçen seneki Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nda katılımcılar arasında yer alan Eltos El Aletleri, Fuar’dan büyük bir memnuniyetle ayrılmıştı. Hırdavat Fuarı’nın daha da büyümesi ve gelişmesi yönünde destek belirten Eltos El Aletleri, 4. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’na Gold Sponsor olarak bu desteğini taçlandırdı.

650 Kalem Ürün Çeşidi

1989 yılında İstanbul Tahtakale’de el aletleri toptancısı olarak sektöre giriş yapan Eltos, 2002 yılından beri kendi markasıyla el aletleri üreterek sektöre hizmet veriyor.  Yaklaşık 650 kalem ürün çeşidiyle pazara ürün sunan Eltos, el aletleri ve hırdavat malzemeleri yanında birçok sanayi koluna hitap eden ürünler üretiyor. Başta kendi markası olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok farklı markalara üretim yapan Eltos El Aletleri, yaklaşık 20 ülkeye ihracat yapıyor.

Teknolojideki gelişmelere paralel olarak inovasyon çalışmalarını da eş zamanlı yürüten Eltos El Aletleri, her yıl yaklaşık yeni 20 ürünü ürün gamı içerisine katıyor. Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Balkan ülkeleri Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan Eltos, geniş ürün portföyü ve kalitesiyle El Aletleri sektöründe yerini daha da sağlamlaştırıyor.