koln

Eltos El Aletleri, Bu Sene Gold Sponsor Olarak Ziyaretçilerini Ağırlayacak

Geçen seneki Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nda katılımcılar arasında yer alan Eltos El Aletleri, bu sene Gold Sponsor olarak ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

1989 yılında İstanbul Tahtakale’de el aletleri toptancısı olarak sektöre giriş yapan Eltos, 2002 yılından beri kendi markasıyla el aletleri üreterek sektöre hizmet veriyor.  Yaklaşık 650 kalem ürün çeşidiyle pazara ürün sunan Eltos, el aletleri ve hırdavat malzemeleri yanında birçok sanayi koluna hitap eden ürünler üretiyor. Başta kendi markası olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok farklı markalara üretim yapan Eltos El Aletleri, yaklaşık 25 ülkeye ihracat yapıyor.

 

Teknolojideki gelişmelere paralel olarak inovasyon çalışmalarını da eş zamanlı yürüten Eltos El Aletleri, her yıl yaklaşık yeni 30 ürünü ürün gamı içerisine katıyor. Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Balkan ülkeleri Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapan Eltos, geniş ürün portföyü ve kalitesiyle El Aletleri üretiminde sektöre yön vermeye devam ediyor.

Geçen sene bu fuara ilk defa katıldıklarını ve genelde yurtdışı fuarlarına katıldıklarını belirten Eltos El Aletleri Genel Müdürü Yusuf Özcan, Hırdavat Fuarı ile şu değerlendirmelerde bulundu.

 

“Öncelikli amacımız katma değerli ürünler üreterek ihracatımızı arttırmaktır. Geçen seneki fuarda yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçi ve misafirlerimizi ağırladık. Gelen ziyaretçi profili bizim sektöre uygun bir profildi. Bu anlamda da fuarı gayet iyi ve olumlu bulduk. Bence Türkiye’de hırdavat sektöründe yer alan bütün firmaların bu fuarda yer alması gerekiyor. Hırdavat Fuarı, Türkiye’deki üreticiler için çok önemli bir fuardır. Burada diğer firmaların yer almasını tavsiye ederim. Geçen seneki fuarın organizasyon ve gelen ziyaretçi açısından mükemmel bir fuar olduğunu söyleyebilirim. Misafirlerimizi ağırlamak için yer aldığımız fuarda bu sene Gold Sponsor olarak yer aldık. Şimdiden Gold sponsor olarak ziyaretçilerimizi standımızda ağırlayacak olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.”

Fuarda sergileyecekleri ve ürünler hakkında da bilgi veren Yusuf Özcan, yeni ürünlerle ilgili sürekli çalışmaları olduğunu belirterek yılda yaklaşık 30 adet yeni ürünü ürün gamlarına kattıklarını ve yıllık 30-40 arası ürünle ürün portföylerini genişlettiklerini söyledi. Yaklaşık 650 kalem ürün çeşidiyle pazara ürün sunduklarını kaydeden Özcan, Hırdavat Fuarında birçok ürün çeşidini ziyaretçilerin beğenisine sunacaklarını belirtti.