Anasayfa » Genel » Egebant, 3. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu

Egebant, 3. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru Oldu

Egebant, 14 – 17 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Expo Center’da gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından sektör temsilcilerini bir araya getirecek olan 3’üncü Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nın Gold Sponsoru oldu.

Butik fuar niteliğindeki İstanbul Hırdavat Fuarı’nın, pozitif bir ortam oluşturduğunu belirten Egebant yetkilileri, müşteri odaklı servisi ve aktif satış ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor.

1990’lı yıllara kadar aşındırıcı ürünler konusunda faaliyet gösteren Egebant, ülkemizde sanayinin gelişmesiyle birlikte yapışkanlı bantlar ve iş güvenliği ürünleri imalatı konusunda yatırımlar yaparak gelişimini sürdürmüştür. Çayırova TOSB ve Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi olmak üzere şu anda iki ayrı üretim tesisinde faaliyet gösteren firma; 3M, Sicad, Honeywell, Klingspor, Osborn, Dynabrade gibi markaların distribütörlüklerini yürütmektedir. Son teknoloji ile üretim yapan tesislerde, her türlü zımpara ve yapışkanlı bantın yanında iş güvenliği malzemeleri üretimiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Şanlıurfa’da bulunan fabrikada sanayi eldivenleri üretimi artarak devam edecektir. 335 Kişiden oluşan Egebant ailesi, yapacağı yeni yatırımlarla personel sayısını 450’ye çıkarmayı hedeflemektedir. İstanbul ve Şanlıurfa haricinde, İzmir ve Bursa olmak üzere iki ayrı bölgede satış ofisi bulunan firma, tüm Türkiye’ye yayılmış 50’ye yakın satış temsilcisiyle hizmet vermektedir. Firma; portföyündeki ürünlerin zenginliği doğrultusunda otomotiv, mobilya, havacılık, metal sanayi, elektronik, beyaz eşya, marin, çimento, cam – seramik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.