Anasayfa » İnşaat » Eczacıbaşı – Lincoln Electric Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kaynak işlemlerini hızlandırıyor.

Eczacıbaşı – Lincoln Electric Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kaynak işlemlerini hızlandırıyor.

askaynak

Kaynak sektörüne 40 yılı aşkın süredir öncülük eden Askaynak, Tozaltı 360° konseptiyle kullanıcılara tozaltı kaynağı çözümleri sunuyor.

Askaynak ve Lincoln Electric’in 70 yılı aşkın tecrübesiyle üretilen tozaltı kaynak makineleri, kaynak tozları, kaynak telleri ve Askaynak markalı tozaltı otomasyon sistemleri, kullanıcılara kaliteli ve verimli bir kaynak tecrübesi sunuyor. Üretim maliyetlerini azaltarak, kullanıcılarına rekabet avantajı sağlıyor.

 

Tozaltı 360° konseptinin en önemli parçalarından biri olan Askaynak Kolon Bom otomasyon sistemleri, genellikle silindirik malzemelerin kaynak işlemlerini hızlandırarak verimliliği artırıyor. Yüksek hassasiyetli lineer yataklı kızakları sayesinde, titreşimsiz ve kaliteli bir kaynak tecrübesi sunan sistemin dijital dokunmatik kontrol paneli, pratik bir kullanım sağlıyor. Askaynak markalı çeviricileri ve pozisyonerleri eşzamanlı olarak kontrol eden cihaz, koparak düşmeleri önleyen düşme önleme sistemi, acil durumlara karşı limitli şalteri ve frenli motorlarıyla, güvenli bir çalışma ortamı yaratıyor.

 

Askaynak Kolon Bom sistemleri, Lincoln Electric tozaltı kaynak makineleri ve Askaynak sarf malzemeleriyle birlikte yüksek kaynak metali yığma oranları sağlarken verimliliği artırıyor. Askaynak Teleskobik Kolon Bom sistemleri ise rüzgâr kulesi gibi uzun geometriye sahip malzemelerin kaynak işlemleri için çözüm üretiyor. İç içe hareket eden ve katlanabilen bom parçalarından oluşan sistem, büyük oranda yer tasarrufu sağlıyor. Kolon Bom üniteleri; isteğe bağlı olarak %50’ye yakın kaynak malzemesi tasarrufu sağlayan Narrow Gap kaynak kafası, kalın malzemelerin çok pasolu kaynakları için mekanik iz takip sistemleri ve MIG kaynağı için salınım ünitesi eklenebilmesi sayesinde, çok amaçlı kullanıma imkân tanıyor.

 

#Askaynak #KaynakSektörü #LincolnElectric #Eczacıbaşı #NalburTeknik #NalburTeknikDergisi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*