Anasayfa » Banyo & Armatür » E.C.A.’NIN İKİ YENİ SERİSİ AVRUPA’DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ
Hitachi
üçlü

E.C.A.’NIN İKİ YENİ SERİSİ AVRUPA’DAN ÖDÜLLE DÖNDÜ

Geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle insan sağlığını ve çevresel duyarlılığı ön planda tutan E.C.A, armatür ürün ailesine ezber bozan 2 yeni seri ekledi. Dünya’da ilk kez E.C.A. tarafından geliştirilen Hygiene Plus teknolojisine de sahip Icon ve Purity armatürler A Design Award ve Iconic Awards tasarım yarışmalarından ödülle döndü.

Uluslar arası tasarım yarışmalarının en prestijlilerinden İtalyan A Design Award ve Alman Iconic Awards tasarım yarışmalarında E.C.A. Icon ve Purity serilerindeki ürünlerine ödül aldı. A Design Award’ta  Icon serisi lavabo, banyo, eviye armatürleri Gold seviyesinde; Purity serisi, lavabo, banyo, eviye armatürleri Silver seviyesinde ödüle layık görülürken; Iconic Award tasarım yarışması ürün kategorisinde Purity Lavabo Bataryası ve Icon Banyo bataryası ödül aldı.

ÜRÜNLER HAKKINDA:

E.C.A. Purity, modern mekanlara kusursuz estetik sunuyor

Geometri ve estetiğin kusursuz birleşimiyle meydana gelen E.C.A. Purity armatür serisi, modern mekanlar için ideal bir tercih oluşturuyor. Minimalizmin temel alındığı seride, pürüzsüz yüzeyler ve yumuşak hatlar ile yalın bir görünüm hedeflenirken, kullanım ergonomisi ürünleri ön plana çıkartıyor.

İnovatif E.C.A. Purity serisi kullanıcı dostu ürünleri, ince ve zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Tüm şıklığının yanında sunduğu 3 boy lavabo alternatifi ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle Purity özel mekanlara sahip olmak isteyenler için çok güçlü bir aday..

Sektöre yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan seri, E.C.A. kalitesi ile beğenilere sunuluyor.

Armatürde özgün tasarımın yeni çizgisi: E.C.A. Icon serisi

İnce ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken E.C.A. Icon serisi, özgün tasarımıyla armatür dünyasında fark yaratıyor. Süreklilik ve bütünlük konseptini ayrıntılarında yansıtan E.C.A. Icon koleksiyonu ürünleri, dinamik ve net çizgilerle yuvarlak hatların estetik birleşiminden oluşan detaylar barındırıyor.

İşlevsellik ve ergonomik kullanım sunmasının yanı sıra, sade geometrik formların minimalist çekiciliğine ve elegant görünüme sahip olan ürünler kullanıldıkları mekânlara estetik katkı sağlıyor. Özgün tasarımının yanı sıra 3 farklı boyda lavabo bataryası, çıkış ucundan yön değiştiricili özel banyo bataryası ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle farklı ve özel hissetmek isteyenler yeni bir seri.

#seri, #banyo, #mekan

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*