Düz Ayak Bayi Sayısını Hızla Artırıyor

duz1Armada Groupe markası olan Düz Ayak, 2014 yılında Türkiye genelindeki bayi sayısını % 150 oranında artırarak iş ortakları arasına yeni isimleri katıyor.

Bir Armada Groupe markası olan Düz Ayak, Türkiye genelindeki bayii sayısını 10’a çıkartarak inşaat sektöründeki başarısını güçlendirmektedir. Düz Ayak; teras, balkon, bahçe, peyzaj alanları, havuz çevreleri, yürüyüş yolları gibi tüm açık ve kapalı alanlardaki taş, ahşap, metal ve kompozit ürünler ile yapılan yer kaplamalarının altında kullanılan DZ14, DZ18, DZ23 isimli ürünleri ile su ile temasın kesilmesini ve istenen makine ekipmanlarının yükseltilmesini sağlayarak inşaat sektöründeki sorunlara kalıcı çözümler üretiyor.

1994 yılından bu yana, yirmi yılı aşan yolcuğunda inşaat sektöründeki çalışmaları ve bu alandaki sorunlara etkili ve kalıcı çözümler üretmesiyle güvenilirliğini kanıtlamış olan Armada Groupe, Türkiye’de ve yurt dışı projelerde aranan bir marka haline geldi.

Armada Groupe, uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde oluşturduğu bayilik sistemi detayları için www.duzayak.com.tr sitesinden bilgi almak mümkün. Bayilere öncelikle dış mekân yüzer döşeme sistemi konusunda temel eğitimin verildiği süreçte, Düz Ayak bayii konusunda tek yetkili, satıcıdır.

TSEK Yüzer döşeme ayakları kriteri ile %100 geri dönüşümlü PP (Polipropylen)’den üretilen ürün, ultraviyole ve kimyasallarsa dayanıklı olup yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. (min. 1000 kg)

Avantajları

•Uygulaması kolay, hızlı ve ucuzdur, her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir

•Bina yüklerini azaltır, yalıtım üstü koruma şapı, kaplama harcı ve derz dolgusu gerektirmez,duz2

•Ayaklar ile kaplama arasındaki boşlukta tesisat ve kablolama yapılabilir

•Demonte özelliği ile  yalıtım, tesisat aksları ve kaplama plakasındaki sorunlara anında cevap verir, tamiratlarda işçilik, zaman ve malzeme tasarrufu sağlar,

•Havalanabilme özelliği ısıl şokları engeller, yalıtım ve kaplamanın ömrünü uzatır

•Açık derz sistemi hızlı drenaj sağlar, kaplama üzerinde su biriktirmez.

•Farklı kotlar geçmek için  üst üste  kullanılabilir,

•Derz çıtaları ile kontrollü derz sağlar, istendiğinde çıtalar rahatça kırılarak destek takozu olarak kullanılabilir.