Anasayfa » Dekorasyon » DURAVİT, DAİMA TEKNOLOJİYE, YÜKSEK KALİTEYE VE İYİ TASARIMA ODAKLANIYOR

DURAVİT, DAİMA TEKNOLOJİYE, YÜKSEK KALİTEYE VE İYİ TASARIMA ODAKLANIYOR

Duravit ürünleri şirketin 200. yıldönümünde iyi tasarımlar için örnek olmaya devam ediyor. P3 Comforts, c-bonded, Darling New Rimless ve SensoWash Slim için Red Dot ve iF Ödülü kazandık.

Duravit, daima teknolojiye, yüksek kaliteye ve iyi tasarıma odaklanıyor ve yine çok sayıda ödüle layık görüldü. Bu yılın başlarında, P3 Comforts serisi ve c-bonded teknolojisi ürünleri, Red Dot Ürün Tasarım Ödülünü kazandı. Rimles yıkama teknolojisi ve SensoWash Slim Darling New ürün yelpazesinden c-bonded teknolojisiyle birlikte iF Ödülü ile onurlandırıldı.

Phoenix Design tarafından tasarlanan P3 Comforts ile Duravit, modern konfor kavramını hayata geçirdi. Basit geometrik formlarla estetiğin yatıştırıcı tarafını kullanarak mükemmel şekilde banyo alanlarımıza karıştı.

Banyodaki tasarım gereksinimlerini karşılamak için Duravit, yenilikçi bir yöntem geliştirdi; Kusursuz bir bütün oluşturmak için seramik ve mobilya ünitelerinin birbiri ile mükemmel birleşimi.

Bu yeni teknoloji tamamen yeni bir görünüm ve olağanüstü bir yıkama alanı oluşturdu. Duravit, ilk kez Darling New serisi ve L-Cube mobilyaların’da c-bonding teknolojisi kullandı.

Darling New, Duravit için bir tasarım klasiğidir. Sieger tasarım tarafından geliştirilen seri, uyumlu eşsiz daire ve hassas kenarlara sahiptir. Serinin en dikkat çeken özelliği, SensoWash® Slim ve Rimless® teknolojisi ile birlikte duvara monte tuvaletleridir. Dengeli oranları sayesinde bu özelliklere sahip seriyi klasik bir tuvaletten ayırt etmek zordur. Sınırsız teknolojiden ile geliştirilen Rimless teknolojisi, sadece 4,5 litrelik su ile ekonomik ve optimum yıkama sonuçları sunar.

Duravit CEO’su Frank Richter: “1990’ların başından bu yana 160’tan fazla tasarım ödülü, çalışmalarımızın uluslararası değerlendirmesinin en önemli ve güçlü simgesi. Duravit’in benzersiz ve hassas formlara dayanarak formüle edilmiş ve tanınan bir tasarım dili var. Asil, zamansız ve çağdaş olmak, başarı için gerekli olan şey bu” diyor.

#teknoloji, #odul, #tasarşm