Anasayfa » Hırdavat & El aletleri » DEWALT 2Kg PNÖMATİK MATKAPLA YÜKSEK PERFORMANS

DEWALT 2Kg PNÖMATİK MATKAPLA YÜKSEK PERFORMANS

DEWALT 2Kg PNÖMATİK MATKAP YÜKSEK PERFORMANSI İLE PROFESYONELLERİN YENİ GÖZDESİ

 

Kompakt tasarımı ile tek elle rahat kullanım kolaylığı sunan DEWALT D25133K 2kg Profesyonel Pnömatik Matkap taş, tuğla, seramik ve beton fark etmeksizin darbeli delme ve kırma özelliğiyle profesyonel kullanıcılara eşsiz çalışma süresi ve yüksek performans sunuyor.

 Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan, alanında lider ve öncü ürünleriyle fark oluşturmaya devam ediyor. StanleyBlack&Decker’ın DEWALT markasına ait profesyonel kullanıma uygun olan D25133K Pnömatik Matkap, daha kısa sürede daha çok iş yapmayı sağlıyor.

Mükemmel dönme ve darbe hızı sayesinde farklı yüzeylerde yüksek verimlilik sağlarken, kullanım kolaylığını ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Sürekli çalıştırma için hız sabitleme düğmesine sahip olan DEWALT D25133K Profesyonel Kırıcı ve Delici Matkap, geniş elektronik şalter ile işleri kolaylaştırırken çok daha hızlı, verimli ve güvenli çalışma imkânı sunuyor.

DEWALT D25133K teknik özellikleriyle öne çıkıyor

Kullanım kolaylığı sayesinde geniş veya dar alan fark etmeksizin erişim kolaylığı sunan DEWALT kırıcı ve delici matkap, profesyonellerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Pnömatik mekanizması sayesinde daha yüksek darbe gücüyle sert malzemede yüksek performans sağlarken, yalıtımlı mekanizması ile tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyerek uzun süreli çalışılabiliyor. Emniyet debriyajı ile uç sıkışmasında ortaya çıkabilecek yüksek torklu sekmeyi önleyerek daha çok iş yapma imkânı sağlıyor.

DEWALT D25133K, tüm profesyonel uygulamalar için ‘darbesiz delme’, ‘darbeli delme’ ve ‘kırma’ özelliği olmak üzere üç farklı çalışma modu sunuyor. Mükemmel dönme ve darbe hızı, yüksek verimlilik sağlarken rahat kullanım için titreşimi emen kauçuk kaplı kabzasıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Yan tutma kolu sayesinde profesyonellerin işlerini daha hızlı yapmasına ve derinlik çubuğu ile istenilen derinlikte delik açılmasına yardımcı oluyor.

Beton ve taşta 26mm çapa kadar dübel ve bağlantı delikleri delmek için uygun özel dişli mekanizmaya sahip olan DEWALT D25133K Kırıcı ve Delici Matkap’ta tetik üzerinden yapılabilen elektronik hız ayarı özelliği, kullanım sırasında kontrolün daha kolay sağlamasına yardımcı oluyor. Ağır hizmet tipi çantası, ürünü korurken taşınmasını da kolaylaştırıyor.