Anasayfa » Röportaj » CATPOWER TOOLS: “Elektirikli el aletleri bizim işimiz”

CATPOWER TOOLS: “Elektirikli el aletleri bizim işimiz”

Firmanızın faaliyet gösterdiği alanlarla ilgili bilgi verir misiniz? Kurulduğu günden bu güne gelişim sürecini nasıl değerlendirirsiniz?

17 yıldır elektrikli el aletleri sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 15 yıldır da CATPOWER TOOLS markası ile hizmet veriyoruz. Üretim ofislerimizde; firmamız elemanlarınca ve fabrikalarda üretim aşaması denetlenerek, Türkiye piyasasına en kaliteli ve problemsiz ürünü sunuyoruz. CATPOWER ürünleri Türkiye genelindeki 188 yetkili servis tarafından 2 yıl garanti ile hizmet veriyor. Ayrıca firmamız Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi’ne de sahiptir.

İstanbul Hırdavat Fuarı’nda hangi ürünleri sergileyeceksiniz?

Fuarınızda kendi ithalatımız olan Catpower Elektrikli El Aletleri’ni sergileyeceğiz. Her yıl olduğu gibi bu sene de kataloğumuzda olan birçok yeni ürünü tanıtacağız.

İstanbul Hırdavat Fuarı ile ilgili beklenti ve görüşleriniz nelerdir?

Öncelikle; özellikle bu fuarı düzenleyen ve çalışanlara teşekkür ederim. 3-5 yıl sonra bu fuarın 5-10 hol’de olacağına inanıyorum. Beklentimiz; yeni müşterilerimize, eski müşterilerimize ve bayilerimize standımızdaki yeni ürünleri tanıtmak ve tanışmak.

Firma olarak hedeflerinizden bahseder misiniz? Önümüzdeki dönem yeni yatırım veya projeleriniz olacak mı?

2001 yılından beri Türkiye’de Catpower markası ile 17 yılı geride bıraktık. Biz Global Teknik Hırdavat olarak, Catpower Elektirikli El Aletleri’nin Türkiye’deki markasıyız. Kısa ve öz olarak; elektirikli el aletleri bizim işimizdir. Elektirikli el aletlerinin dışında hiçbir ürün satmayız ve ithalatını yapmayız. Çünkü; matkap, şarjlı, taşlama vs. Bizim profesyonel işimizdir. Sonuç olarak; 17 yıldır Türkiye’de Catpower markası bir güven markası olmuştur. Sattığımız milyonlarca ürünün arkasında durduk, servis hizmeti-garanti verdik, söz verdik ve tuttuk. İnşallah 25. ve 50. yılları da Türkiye’nin markası Catpower olarak ileriye götüreceğiz.

2018 yılında hırdavat ve nalbur sektörünü neler beklemekte?

Ülkedeki şu sancılı dönem bittikten sonra hırdavat ve nalburiye sektörünün, bunun yanında da diğer sektörlerinde hareketleneceğini umuyoruz.

Son olarak hırdavat ve nalburiye sektörüne iletmek istediğiniz bir mesaj var mı?

İlkeli ve doğru satış politikası ile sektörün daha çok ilerleyeceğini düşünmekteyim.

#CATPOWERTOOLS, #elektirik, #HIRDAVATFUARI, #HIRDAVAT