koln

Brio Zengin Ürün Yelpazesi ile Sektöre Hizmet Sunuyor

İnşaat, otomotiv, servis ekipmanları, el aletleri, kimyasal malzemeler, sarf malzemeleri ve özel aletler gibi alanlarda sektöre ürünler sunan Brio A.Ş., zengin ürün yelpazesiyle kullanıcılara ürün tedariki sağlıyor.

Brio A.Ş’nin kurucularında biri olan ve aynı zamanda firmanın Genel Müdürlük görevini üstlenen Uğur Kazandöven ile firma ve sektör hakkında kısa bir söyleşi gerçekleştirdik.

Brio A.Ş hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

Brio A.Ş. 2011 yılından beri hizmet vermekte olup kökleri daha eskilere dayanmaktadır.

Brio A.Ş. inşaat ve otomotiv sektöründe, servis ekipmanları, el aletleri, kimyasal malzemeler, sarf malzemeleri ve özel aletler alanında Avrupa kalitesini Türkiye’ye taşımaktadır. Şirket, Avrupa’da branşında uzman firmalara, kendi markası ile kalite standartlarına uygun üretim yaptırmaktadır. Zengin ürün yelpazesi ile çeşitli kullanıcılara ulaşmaktadır. Lojistik süreçlerini profesyonel bir yaklaşımla yöneten BRİO, %98’i stoklarında hazır olan ürünlerini, güvenilir kargo partnerleri vasıtasıyla 24 ila 48 saat arasında müşterilerine ulaştırmaktadır. Satış ve satış sonrası uzman kadrosu ile kısa zamanda sektörün güçlü markaları arasına girmeyi başarmış şirket, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak alternatif çözümler sunmayı ve daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Yatırımlarınız, bayilik ağı, ithalat ve ihracat faaliyetleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Önümüzdeki dönemde hizmet ve ürün çeşitliliğine yatırım yapmaya devam edecek olan Brio, tek kişi ile çalışan en küçük atölyelere de, yüzlerce kişinin çalıştığı uluslararası büyük şirketlere de hitap eden bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Brio stoklarını ve satış hacmini daha çok güçlendirerek, ürün tedarik hizmetini ve bayi zincirini hızla katlamaya devam etmektedir. Türkiye‘nin 81 iline mal tedariki yapan Brio, yurtdışı ihracat ve ithalat ağını hızla geliştirmekte olup, dünyada kendini ispatlamak isteyen bayilerine yön vererek dünya genelinde Brio markasını taşıyacak ortaklarını aramaktadır.

 Son olarak eklemek istedikleriniz?

Müşterilerin zamanına ve haklarına saygı duymayı, istek ve tale­plerini gözeterek en mükemmel hizmeti sunmayı, değerlere olan sorumluluğunu yerine getirmeyi öncelikli hedefler olarak belirlemiştir.

Son olarak Brio A.Ş., 4 – 7 Nisan 2019 tarihleri arasında Automechanika İstanbul 2019 fuarına katıldı. Sektöründeki en büyük fuar olan Automechanika İstanbul rekor sayılarda ziyaretçiye ulaştı. Brio standı geniş ve yeni ürün yelpazesiyle yoğun ilgi gördü.